OTÁZKY PRO PETRA NOVOTNÉHO

1. Čím byste chtěl být, pokud byste se mohl ještě jednou rozhodnout?

Já bych chtěl být vším, čím jsem doposud byl. Udělal bych malé úpravy – déle bych byl studentem, trochu kratší dobu Fešákem.. ale v zásadě se mi to všechno, co jsem dělal, tak líbilo, že bych si to klidně zopakoval.

2. Umíte pomáhat lidem kolem sebe?

Určitě, dokonce to jaksi považuju za svoje poslání. Umím to na mnoho způsobů, asi jsem pomohl hodně lidem a i sobě jsem tím udělal docela hodně radosti…

3. Co Vaše hubnutí? Je to pro Vás těžké držet nějaké diety? Všichni víme, že velice rád jíte a jste určitě gurmán, což dieta moc nesplňuje.

Bojuju s nadváhou celý život, zkouším diety, prášky, kokteily, cvičení… vše se střídavými úspěchy. Teď chodím pravidelně do fit centra a tam posiluju docela tvrdě. Nedělám to ovšem kvůli svalům, jen bojuju o prosté právo na normální oběd.

4. Jakým způsobem relaxujete?

Neumím odpočívat, jsem typický workoholik – když nepracuju, vyčerpává mně ta nečinnost! Nejlíp umím vysadit na cestách a těch si užívám opravdu dostatečně.


5. Co pro Vás v životě znamená Vaše rodina?

Úplně všechno. Doma je mi nejlíp, mám rád kolem sebe hodně dětí, rád si povídám se svou ženou a miluju rodinné výlety.

6. Když Vás něco trápí, kdo nebo co Vás zase postaví na nohy?

Mně hned tak něco netrápí, mám zásadu NIC NENÍ PROBLÉM. Pokud potřebuju pomoc, znám ve své blízkosti silnou osobnost, která nikdy nezklame mou důvěru – jsem to já sám.

7. Rád bavíte lidi. Je s Vámi legrace i v soukromí? Považují Vás Vaše děti také za veselého otce, který neustále laškuje a je s ním ohromná legrace?

Ano, skromně si myslím, že je se mnou veselo i doma. Děti se se mnou docela pobaví a já s nimi taky. Ale raději se zeptejte jich, kdoví, jestli jenom netolerují senilního taťku….

8. Jak vidíte sám sebe za takových dvacet nebo třicet let?

Budu takový pomalý veselý popleta…

9. Umíte říci ne?

Ne, dělá mi to potíže a Karel Šíp mi to pravidelně vyčítá. Musím v tomto oboru se sebou něco udělat…

10. Jak se Vám poslouchá eventuální kritika Vaší osoby?

Málokdy nějakou kritiku slyším, spíš čtu. Mám výstřižkovou službu, znám vše, co se o mně napíše, už s tím umím žít, nepřemýšlím o tom, mám rád, když mě někdo pochválí, mračím se, když mi spílají… ale jde to celé nějak mimo mne.

11. Jaký předmět v domácnosti opovažujete za nejužitečnější? Není to náhodou počítač?

Přesně tak. Počítač a lednička.

12. Vaše slušivé obleky jsou velice populární, v čem spíte? Máte na sobě něco podobného ve formě pyžama?

Ne. Spím v různých nočních úborech, většinou to připomíná trenýrky a tričko.

13. V nedávném pořadu jste v televizi s Karlem Šípem předváděli točení erotických filmů v Thajsku. Je Vám tato kolébka thajských masáží a alternativní medicíny blízká?

Thajsko mám moc rád. Ale ne kvůli masáži a medicíně, ale kvůli krásné přírodě, nádherným ostrovů, kouzelnému moři a skvělé kuchyni.

12. Zkoušel jste v životě již něco, co je součástí alternativní medicíny? Mám na mysli třeba fytoterapii, speciální masáže, akupunkturu, akupresuru apod. Jste velice racionálně uvažující člověk. Jste zastáncem toho, že klasická medicína je jediná správná nebo připouštíte kladný vliv alternativní medicíny jako podpůrného prvku v léčbě?

Já věřím pouze klasické medicíně a samozřejmě taky všemu, co z přírodní nebo alternativní medicíny po důkladném prozkoumání převzala a ještě jistě převezme.

13. Jak jste spokojený se svými novými tvářemi ze Superstar, které zastupuje Vaše agentura 6 P – Petr Novotný? Mám na mysli Juliana Záhorovského a Šárku Vaňkovou. Plní Vaše očekávání?

Ano. Dlouho mi nikdo neudělal takovou radost, jako Šárka svým televizním programem a Julian svou deskou.

14. Myslíte, že právě tyto dva idoly by nám mohly odpovědět na pár otázek?

Dokážu to zařídit.

15. Někdy, když Vás vidím na jeviště v té šílené rychlosti kterou hovoříte, jste lehce orosený a chvílemi jedete na dechovou rezervu, mám pocit, že Vás to musí tak vyčerpat, že po natáčení nebo představení Vás musí odvézt sanitka a páni doktoři Vás z toho několik dní dostávají. Je to pro Vás přirozené nebo se potom opravdu cítíte na dně svých sil?

Teď jste se trefili hodně přesně. Já totiž nebývám unavený prakticky nikdy. Ale DOBROTY byly zatím jedinou výjimkou! Na jejich natočení jsem se vždy hodně koncentroval a vyčerpávalo mě to. Ale opravdu jenom tenhle pořad. Jinak nedělám nic, co by mě unavovalo.

16. Jste tak činorodý a máte takový záběr, že si neumím představit, co byste dělal, kdybyste měsíc byl v nějaké nucené nečinnosti. . Umíte vůbec lenošit a odpočívat?

Neumím. Neumím ani ležet dvacet minut na pláži.

17. Co Vám na toto tempo říká manželka? Souhlasí s ním?

Nesouhlasí. Ale zvykla si… takového si mne přece už kdysi brala…

Děkujeme velice za příjemný rozhovor s Vámi a přejeme Vám mnoho dalších úspěchů v práci a hlavně mnoho a mnoho zdraví….
Za rozhovor děkuje Dita Hédlová

Firma 6P pořádá v roce 2005 zájezd s Šárkou Vaňkovou, Julianem Záhorovským a Petrem Novotným na Krétu. Informace zde: http://www.petr-novotny.cz

Navštivte stránky Firmy 6P, největší české umělecké agentury:
http://www.firma6p.cz

Komentáře