Estetické operace pomáhají zvýšit sebevědomí tím, že omlazují a eliminují nedostatky, jako jsou vrásky, přebytečné centimetry třeba na bocích, naopak u prsou lze doplnit objem. Podívejte se na tři procedury, které jsou jednoduché a přitom mají velký efekt.

Botox rtů jako novinka

Botox, nebo také botulotoxin, jistě znáte. Umí skvěle vyhladit pleť, protože se používá jako výplň u vrásek, ať jde o ty mimické, tak i ty, které jsou projevem stárnutí jako takového. Někdy se však mylně uvádí, že leckdy nafouknuté rty, tzv. kačeří, jsou důsledkem aplikace botoxu. Botox jako výplňový materiál není u rtů vhodný, zde se využívá spíš kyselina hyaluronová. A nyní si jistě říkáte, co je to tedy za nesmysl, když zmiňujeme botox rtů. Jde o zákrok, kdy se látka neaplikuje do úst, ale do kontury kolem nich. Svaly v této oblasti se tak uvolní, obrátí ven a zdůrazní se tak linka. Rty opticky nabydou na objemu, ale jde pouze o vizuální efekt. Proto ani nehrozí, že byste měli rty příliš nafouklé.

Lipofilling, neboli tekutý facelift

A znáte lipofilling? Také se říká tekutý facelift, lipomodelace, lipotransfer. Při tomto zákroku se modelují vybrané části těla. Jak název napovídá, jako například u liposukce se odsává tuk. U této procedury se však využije. Lze jej aplikovat tam, kde omladí. Vyplní vrásky, zvětší poprsí i rty, někdy se touto výplní omladí oblast genitálu. Při lipofillingu se vyplňují nerovnosti, díky dodání na objemu se zpevní pokožka, a tím pádem získá na šťavnatosti a mladosti.

Labioplastika: Jak se provádí plastika stydkých pysků?

Nejde o úplnou novinku, avšak se jedná o intimní zákrok, proto se tolik veřejně neřeší. Labioplastika, neboli plastika stydkých pysků, pomáhá ženám, které mají nesymetrické stydké pysky. Tato kůže může být i převislá, takže vytváří nekomfort v každodenním životě. Vadí při sportu, dráždí ji prádlo a v neposlední řadě se žena cítí nesvá při sexu. Při operaci se provádí odstranění přebytečné tkáně malých stydkých pysků, srovná se asymetrie, může se provést zmenšení i zvětšení. Vše má své řešení a navíc jde o mnohdy jednoduché zákroky.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015