BRUNO – bloky v životě jsou někdy zapříčiněné citovou nerozhodností, výkyvy, obsahuje karmické zatížení. Přestože jméno zní libozvučně, nepodtrhuje štěstí člověka, spíše naopak. Jménu vládne Saturn s velmi rozkývanou střelkou svého kompasu. Měsíc působí neuroticky, občas ukáže vlídnou tvář Jupiter.

BŘETISLAV – vítězné jméno, dobrý start do života. Co započne, také šťastně dokončí. Doprovází ho planeta Neptun, která probouzí zájem o ezoterické vědy., Měsíc city a Mars chuť se rvát. Pokud není rušeno špatnou vibrací z data narození čí příjmení, má osud dobrý a radostný. Vhodné pro všechny znamení.

CECÍLIE – tvrdohlavá, tajemná, řídící se pouze tajemnými pokyny zevnitř. Silný charakter, pracovitá, nadaná, ke svým blízkým laskavá a milující. Vládne Mars, Venuše a Neptun. Doporučuji ve všech znameních kromě Lva.

CTIBOR – živočišný, úspěšný., Rodina je u Ctibora na prvním místě. Při dobré konstelaci data narození to může dotáhnout na trenéra nebo vedoucího provozu. Vládne Mars, Slunce a Merkur. Jméno doporučuji dát v Panně, Býku a Štíru.

Iva Hédlová podle Camily Karolinss ( Jméno je váš osud. )