ČENĚKnevýbojný s obráceným Měsícem v zádech. Většinou citlivý a kamarádský. Je vhodný do manželství, pracovitý, chápavý a spolehlivý. Doporučuji dát jméno ve znamení Berana, Býka, Lva, Štíra a Kozoroha. Tato znamení podpoří vůli jmenovaného. Mars zde působí velmi mírně.

ČESTMÍR – vládnoucí otec rodiny, milující diktátor. Trojmocný Mars a Venuše způsobují, že si Čestmír doslova majetnicky přivlastňuje vše, co má rád: od lidí, majetku, po chuti k jídlu. Může mít sklony k obezitě, k pohodlí a luxusu. Vyhnout se znamení Býka, Lva a Štíra. Také Beran a Kozoroh působí tvrdě na charakter.

DAGMAR – učenlivá, majetnická, ve špatném postavení jména i bojácná, ale přes všechno vyhrává materiální způsob života. Vztah k penězům je tomuto jménu dán. Chytrá Horákyně, to je správný výraz pro Dagmar. Dovede hluboce milovat svou rodinu a udělá pro ni vše, aby zabezpečila všechny její potřeby. Vládne Merkur, Venuše a vévodí Uran. Nedoporučuji ve znamení Vah, Střelce, Štíra a Vodnáře s Rakem. Tam vznikají kontroverzní bytosti, které neustále diskutují o smyslu života těch druhých.

DALIBOR – toto jméno je úžasné. Z jedné strany inteligentní a hravé, vzápětí nerudné a pohodlné. Záleží na postavení Saturnu, který mu brouzdá životem.Karmická zátěž přikazuje poprat se s problémy, ne prásknout dveřmi. Dalibor je koťátko se vztekem Lva. Nedoporučuji v Býku, Beranu a Kozorohu. Tam vznikají rozpory se sebou samotným. Také Štír není dobrý. Vládne Merkur, Mars a zatrápený Saturn.

Iva Hédlová podle Camily Karolinss ( Jméno je váš osud. )