BERNARD
Tvůrčí typ, oblíbený v kruhu přátel, možný vynálezce či umělec, který zůstává u jednoho typu umění nebo vynálezu. Založen materialisticky. Osobnost úspěšná ve všech znameních kromě Býka. Tam je Bernard materialistický, nezdravě šetrný až hamounský a nervní. Vládne Mars, Jupiter a Uran.
BERTA
Osobnost inteligentní, individualistická, vítězná. Nehodí se pro manželský a rodinný život. Pokud má děti, moc je nerozmazluje, vede je ke sportu či studiu a ukazuje jim, jak je život nelehký. Většinou stojí v čele demonstrací. Potřebuje obdiv davu a vítězství, teprve potom je šťastná. Nevhodné jméno v Beranu, Býku a Lvu. Tam se umocňuje ego. Vládne Slunce, Neptun a Měsíc.
BLAHOSLAV
Jméno zatížené karmicky. Moc nedoporučuji. Je v něm duševní síla překonat nepřízeň osudu. Vládne Měsíc, Neptun a dvojmocné Slunce.
BLANKA
Energii, která proudí nesoustavně, je třeba ovládat. Nejdřív myslet, potom jednat. Praktická, většinou ovládá též mužské domácí opravy. Nebojácná, často končí jako vedoucí či mistrová s rodinou za zády. Někdy se její energie může zvrtnout do umění. Vládne Měsíc, Merkur a Jupiter.
BLAŽEJ
Citlivý člověk toužící po úspěchu, ale většinou žije ve stínu někoho silnějšího. Úspěch se dá předpokládat pouze při dobré konstelaci data narození. Datum dokáže zázraky. Většinou bývá dobrý otec rodiny. Vhodné pro Býka, Kozoroha, Štíra, Lva. Vládne obrácený Měsíc.
Iva Hédlová z knihy: Jméno je váš osud – Camila Karolinss – OTTOVO NAKLADATELSTVÍ Praha
Zdroj: www.zdravi4u.cz

Komentáře