BOHDAN
Materialista, rodinný typ, praktický, někdy lehce neurotický na poli financí. Nerad vydává, rád přijímá. Vyžaduje mnoho lásky a obdivu, otrokář. Člověk s tímto jménem by mněl žít víc duchovně, nejen pro majetek a vlastní luxus. Na povrch dobrý kamarád, ale v rodině se nepřetvařuje. Vládne Měsíc, Venuše a planeta Uran.

BOHDANA
Má numerologicky o číslo víc a náhle je vše úplně jinak. Toto jméno má skryté schopnosti vést. Dívka je rozený psycholog. Bude inklinovat k duchovním vědám. Jméno je vhodné pro Ryby, Vodnáře a Váhy. V Býku by se projevila velice autoritativně. Vládne Měsíc a Neptun.

BOHUMIL
Přátelské jméno, plné invencí a nápadů, které většinou pečlivě dotahuje do konce. Má rád své jisté, v citech je majetnický i citlivý. Pochvala ho povzbuzuje až do nekonečných výšin. Vhodné pro Berana, Lva, Vodnáře, Váhy i Býka. Je to Šťastná vibrace pro život. Vládne Měsíc, Merkur a Uran.

BOHUMILA
Vítězná, oblíbená, láskyplná, citlivá a zranitelná. Toto jméno může ohrozit jen špatné příjmení., špatné datum narození, jinak už nic Doporučuji ve všech znameních, protože Bohumila opravdu nikoho nezarmoutí.

Iva Hédlová z knihy: Jméno je váš osud od Camila Karolinss

 

Zdroj: www.zdravi4u.cz

Komentáře