Ochlazení v dlouhodobých partnerských vztazích se zdá být zcela zákonitým. Ale musí to tak skutečně být? Nebo si to jen z lenosti a neznalosti řešení namlouváme?

Bohatý sexuální život si lze udržet i po létech partnerského vztahu. K sexu však musíte přistupovat kreativně. Jakákoliv „libůstka“, kterou si v páru oblíbíte, nakonec přestane být zajímavou. Vztah je jako oheň, který udržíte pouze tehdy, když o něj pečujte a neustále jej přikrmujete. Sexuální vztah si žádá nápady, které berou v potaz naše sexuální preference, ale současně nám umožňují objevovat stále něco nového. Nejjistějším zdrojem novinek pro náš milostný vztah jsou erotické pomůcky. Nikdy není pozdě s nimi začít.

Dvě klasiky: vibrátory a dilda. Kterou si vybrat?

Vibrátory

Vibrátor je nejčastěji pořizovanou erotickou pomůckou. Díky stále modernějším materiálům i novým funkcím je nikdy nekončícím zdrojem inspirace pro partnerský vztah. Znáte třeba velký hit – We-Vibe vibrátory? Jsou to tzv. partnerské vibrátory s vysokým výkonem, z nichž některé lze ovládat na dálku pomocí mobilní appky. Už začínáte tušit, jak se dá s podobnou hračkou dovádět? We-Vibe však nabízí i zajímavé možnosti díky svému tvaru a malému rozměru. Umí stimulovat partnerku a současně partnera při aktu. Zasunutý We-Vibe vibrátor též zmenší vagínu během styku a umožní tak partnerovi zažít těsnější styk, navíc ještě podpořen vibracemi.

We-Vibe je však jenom jedním z moderních vibrátorů, které už nedostávají plusy pouze za svoji velikost. Vynikají velice věrnými materiály, zajímavými funkcemi, netradičními tvary a speciálními formami vibrací.

Jak funguje nejlepší z We-Vibe vibrátorů, se máte možnost podívat na videu sexshopu Růžový slon.

¨

Dilda

Dildo je nevibrující penis. Mnoho párů jej neprávem opomíjí. Kdo jej vyzkouší, obvykle začne zastávat názor, že právě dilda jsou ideální pomůckou pro zpestření partnerského sexu. Umožňují hrátky rovněž ve vaně, nebo si díky dildu snadno v páru vyměníte role.

Anální styk už není tabu

A nejen to. Dokonce se stává hitem partnerských hrátek. Roste proto zájem o anální dilda, vibrátory i anální kolíky. Co vlastně anální kolík je? Je to nevibrující, případně vibrující kolík do análního otvoru, který vyvíjí příjemný tlak v anální oblasti a zvyšuje požitek ze sexu. Kolík může být doslova fetišem. Pořídit se totiž dá i jako anální šperk s diamantem, nebo třeba jako kolík s roztomilým huňatým kožešinovým ocáskem.

Základem pro jakékoliv sexuální hrátky jsou kvalitní lubrikační gely

S erotickými pomůckami i bez nich – v každém případě je třeba mít po ruce vhodný lubrikační gel. U některých erotických hrátek jsou lubrikační gely naprosto nevyhnutnou pomůckou. Umíte si je správně vybrat? Základní rozdělení lubrikačních gelů je na vodní, olejové a silikonové. Největším hitem jsou právě silikonové lubrikační gely. Jsou bezpečné, příjemné, nezanechávají mastný film a lze je používat i ve vodě.

Sexshop Růžový slon za nás sleduje, co se v partnerském sexu nosí

E-shop Růžový slon nabízí obrovské množství nápadů a pomůcek pro oživení partnerského soužití. Zůstaňte v obrazu a nenechte si ujít žádnou z novinek. Začněte je sledovat na Facebooku firmy Růžový slon.