Existuje celá řada případů, kdy už vaše zranění či nemoc nevyžadují, abyste zůstávali v nemocnici. Můžete stonat u sebe doma, ovšem za předpokladu, že potřebnou domácí zdravotní péči vám zajistí specializovaná agentura. Vy nebo vaši blízcí tak mohou být doma, ve svém prostředí, a naopak vy nebo jejich blízcí se jim ve svém volném čase mohou lépe věnovat. Domácí zdravotní péči doporučuje ošetřující lékař pacienta. V tom případě je potom i domácí zdravotní péče hrazena z běžného zdravotního pojištění.

Co všechno pro vás mohou agentury domácí zdravotní péče zajistit?

Od klasických převazů, přes ošetření dekubitu a aplikace injekcí až po velmi specifické a poměrně náročné úkony jako je domácí umělá plicní ventilace a parenterální výživa. Tyto služby však neposkytují zdaleka všechny agentury domácí zdravotní péče. Proto je nutné vybírat takové společnosti, které mají potřebnou kvalifikaci a specializaci. Agenturou, která poskytuje všechny výše zmíněné služby, a ještě mnohem víc, je ProCare Medical. Má své pobočky hned ve čtyřech městech, aby byla svým klientům, tedy pacientům, co nejblíže a aby sestřička či lékař mohl v případě potřeby přijet.

Doplňkové služby pro opravdový komfort

Kromě zdravotnických služeb zajišťuje pro své pacienty i zapůjčení všech potřebných zdravotnických a rehabilitačních pomůcek a také převozy sanitkou. A to převozy nejen z nemocnice nebo do nemocnice, ale také převozy na prohlídky a všechna potřebná vyšetření. Často se stává, že blízcí pacienta zrovna nemají čas nebo vyhovující auto a pacient nemá jinou možnost, jak se na vyšetření dostat. Proto ProCare Medical jako jedna z mála poskytuje i tuto doplňkovou službu, kdy jsou pacientům k dispozici plně vybavené sanitní vozy.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015