Věc je totiž v tom, že obsah kyslíku v ovzduší volné přírody je mnohem vyšší než v ovzduší městském. V bytě za přítomnosti více lidí klesá úroveň kyslíku ve vzduchu na kritickou hodnotu.  

Alkohol je zkázou pro každou živou buňku.

Jeho základem je ethylalkohol, neboli vinný líh. Za 5-10 minut po požití se alkohol vstřebává do krve a rozpustí se v celém lidském těle, kde se rychle spaluje a připravuje tak tkáně o kyslík a vodu. Buňky organismu se tím pádem smršťují a jejich životní funkce se porušují. Alkohol způsobuje degeneraci jater, ledvin, srdce, cév a jiných orgánů, v první řadě ovšem ničí nervový systém. Nejvíce je jeho ničivým účinkem zasažen mozek, což se vysvětluje tím, že mozkové buňky nemohou plnit svou funkci bez účasti kyslíku. Mozkové buňky rovněž obsahují mnoho tukových tkání, které lehce vstupují do chemické reakce s alkoholem a částečně se v něm rozpouštějí. Kvůli této schopnosti je alkohol přiřazován ke specifickým nervovým jedům či drogám. Jako první v důsledku jeho požití odumírají ty mozkové buňky, které jsou odpovědné za myšlení, vědomí a správné chování člověka ve společnosti.

Kyslík napomáhá vylučování toxinů a jiných škodlivých látek, vzniklých pod vlivem alkoholu. Neznamená to, že kyslík je univerzální spása, ovšem ta jeho účinnost!

V mnohých civilizovaných zemích lidé s tzv. „kocovinou“ pospíchají do kyslíkového baru, kde přes trubičky „popíjejí“ kyslík.

Nabídka kyslíkových produktů zde …


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015