Alternativní terapeutka Iva Hédlová vám nabízí své služby. Následující text osvětlí, jak taková terapie probíhá, jak se na ni můžete objednat a kolik za ošetření zaplatíte.

 

OŠETŘENÍ ENERGIÍ REIKI

 

Osobní ošetření:

 

30 minut ………………………………………………………………………… 250 Kč

60 minut………………………………………………………………………… 450 Kč

 

Dálkové ošetření ( na dálku )

 

30 minut………………………………………………………………………… 200 Kč

60 minut………………………………………………………………………… 350 Kč

 


LÉČENÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ – OSOBNÍ nebo SRT

 

Osobně:

 

Terapie trvá cca 2 hodiny…………………………………………………….. 1 100 Kč

 

Na dálku s písemným rozborem………………………………………………. 1 200 Kč

 


ALTERNATIVNÍ PSYCHOTERAPIE

Pouze osobně………………………………………………………………….. 600 Kč/hod.

 

PŮSOBENÍ POMOCÍ SHAMBALLY

Osobní působení:

30 minut………………………………………………………………………… 200 Kč

60 minut………………………………………………………………………….. 400 Kč

 

Působení na dálku:

 

30 minut………………………………………………………………………… 200 Kč

60 minut………………………………………………………………………… 400 Kč

 


PŮSOBENÍ POMOCÍ BOŽÍ PEČETĚ

 

Osobní působení:

30 minut………………………………………………………………………… 200 Kč

60 minut………………………………………………………………………… 500 Kč

 

Na dálku:

30 minut…………………………………………………………………….. 250 Kč

60 minut…………………………………………………………………….. 400 Kč

 

 

NA VŠECHNY TERAPIE JE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT NA MOBILU: 737 151 843 
NEBO EMAILEM: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

VYSVĚTLENÍ TERAPIÍ:

 

REIKI – PRŮBĚH REIKI OŠETŘENÍ

Nikdo se nemusí ničeho bát. Ošetření reiki je bezpečné a nevyžaduje žádnou přípravu ani speciální pomůcky. Některé publikace uvádějí, že je třeba odložit náramky, řetízky, hodinky a další ozdoby kolem rukou a krku, aby mohla energie lépe proudit celým tělem. Mé dosavadní zkušenosti zatím nepotvrdily, že by přenos energie nefungoval.

Sedíte nebo ležíte oblečení a relaxujete (nejlépe se zavřenýma očima). Pro příjemnější náladu hraje uvolňující hudba, svítí svíčky, případně v místnosti voní olej z aroma lampy. Ošetření probíhá ve velmi klidné atmosféře, kdy léčitel postupně přikládá své ruce přes oblečení na různé části těla. Používá k tomu standardizované pozice rukou, které postupně pokryjí všechny důležité orgány těla. Při problémech v konkrétním místě, přikládá ruce na místo bolesti.

Léčitel nepoužívá žádný tlak, a tak je ošetření pomocí reiki přívětivé pro všechny věkové skupiny lidí. V některých případech drží léčitel své ruce kousek nad povrchem těla. Energie proudí z léčitelových rukou v takové míře, jakou je podvědomí pacienta schopné přijímat. Léčitel tedy množství předávané energie nemůže ovlivnit. Pacient může cítit teplo vycházející z přikládaných rukou, případně jemné brnění nebo chvění. Pocity jsou velmi individuální.  Příjímání reiki je ale velmi uvolňující zážitek.

Reiki je nepolární energie. Procesy, které vyvolává se vždy odvíjejí směrem k jednotě a rovnováze. Pravidelný kontakt s reiki vyvolává uvolnění, detoxikační procesy na všech úrovních a člověka naplní pozitivní energií.

Reiki podporuje životní procesy, pomáhá odstraňovat jedy a odpady na všech úrovních. Při léčení disharmonií je důležité poskytnout tělu, duchu i duši pomoc. Například zdravá strava, pohyb, rozhovory s blízkými lidmi, masáže a podobně. Bezpodmínečně je nutné pít dostatek pramenité vody.

SOUČÁSTÍ KAŽDÉHO OŠETŘENÍ JE VYROVNÁNÍ A HARMONIZACE ČAKER A ZHARMONIZOVÁNÍ AURY.

 Pokud nevěříte, stačí to jen vyzkoušet!

 

LÉČENÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ nebo SRT

Metoda, kterou je možno odstranit  různé psychické bloky, závislosti na jídle, alkoholu, nikotinu, sladkém, jiném člověku, vztahy mezi lidmi, vztahy v rodině, různé typy alergií a dalších zdravotních problémů.

Metoda je pro klienta nenáročná, pracuje se pomocí kyvadla a speciálních tabulek. Výsledky jsou velice dobré. Tato metoda vznikla v USA a jejím duchovním otcem je pan Robert Detzler, učitel a kazatel. U nás je používaná pouze několik let. Ukázala se jako převratná metoda v alternativní medicíně při léčení psychických problémů a problémů ve vztazích, stejně jako při léčbě zdravotních potíží. Pracuje se záznamy duše, které systém identifikuje a čistí.

Akašické záznamy duše, které obsahují všechno, co duše prožila od stvoření až po přítomný okamžik (včetně programů týkajících se budoucnosti), v sobě nesou také všechny disharmonické programy včetně všech negativních emocí a omezujících myšlenek. Tyto podvědomé programy často nutí člověka myslet, cítit a jednat způsobem, který je v rozporu s jeho nejvyššími zájmy a brání mu, aby mohl zcela svobodně a plně prožít svůj život. Výsledkem těchto negativních programů jsou také duševní choroby. Rovněž všechny fyzické choroby, vzniklé nahromaděním stresů, jsou materializovanou podobou negativních programů.

Ten fakt, že SRT odstraní všechny negativní bloky z podvědomí a všechny myšlenky a návyky bránící pravému uvědomování si reality doslova znamená, že je člověku vymazána negativní informace, a tudíž může začít život s čistou myslí. Negativní informací se myslí zákonitost příčiny a následku, tedy to, že je člověk zodpovědný za svůj život, jeho kvalitu a budoucnost.

SRT pomáhá člověku uvědomit si pravdivý stav věcí. Je tak velice účinnou terapií vedoucí k čistotě mysli a uvědomění si našich nejvyšších lidských hodnot. Je tedy na člověku, aby si čistou mysl a vyšší stav vědomí, ke kterému jej SRT pozvedne, udržel a dál se vlastním úsilím duševně vyvíjel.

Za pomocí SRT se člověk zbavuje také fyzické nemoci. Vyčištění negativních podvědomých programů způsobí, že už nepotřebuje nemoc jako nástroj sebeuvědomovacího procesu. Proces sebeuvědomování byl totiž naplněn prostřednictvím terapie SRT.

LÉČENÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ VYCHÁZÍ Z PODSTATNÉHO ROZŠÍŘENÍ METODY SRT A ŘEŠÍ STEJNÉ VĚCI. 

 

ALTERNATIVNÍ PSYCHOTERAPIE

Tato metoda řeší všechny problémy týkající se duše i těla. V této metodě se střídá množství způsobů, kterými lze tělo i duši zharmonizovat a které se používají v pořadí, jak se situace právě vyvíjí. Používají se znalosti psychoterapie, psychologie, Reiki, regrese, meditace, řízené meditace, vše tak, aby to vedlo k vyřešení daných problémů. Metoda je neinvazivní pro klienta a přináší velice dobré výsledky.

 

SHAMBALLA

Shamballa 1024 je léčebný systém, který je na naší planetě teprve od roku 2003. Shamballa 1024 symboly pracují s vysoko vibrujícími frekvencemi 5D.

Je reprezentován Nanebevzatým Mistrem Saint Germainem a Průvodcem, který se jmenuje Joelle (Joelle of Sirus B, Senior Medical Officer, Galactic Federation New Jerusalem Starship) Channelovala ho June Stephansen v roce 2003.

Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. 4 stupeň je Mistrovským stupněm. První dva stupně jsou společné a obsahují 512 symbolů.

„Léčebné symboly“ vnikají do centra těla a harmonizují tam jen to, co v tuto chvíli harmonizaci potřebuje! Platí tu podobné zákony jako v homeopatii. Sledujeme klienta/pacienta, on se léčí a symptomy odchází podle Heringových tří zákonů směru:

Zevnitř ven, shora dolů a v opačném pořadí, než se objevili.

Shamballa 1024 funguje jak s lidmi tak se zvířaty!!!

 

PŮSOBENÍ POMOCÍ SHAMBALLY FUNGUJE VÝBORNĚ JAK NA DÁLKU, TAK I OSOBNĚ.

 

BOŽÍ PEČEŤ

BOŽÍ PEČEŤ a BOŽÍ SVĚTLO je energie naprosto přesahující vše co znáte. Je nejčistší, přímo ze ZDROJE.

Síla Pečetě pomáhá člověku dostat se mnohem dál a rychleji – pokud jeho duše není temná a nevyužívá tyto energie k posílení svého ega a kariéry. Ten, kdo skutečně dobře užívá tuto Sílu, naučí se své Ego dát stranou, pochopí svou "maličkost" a "Velikost" Boha, který vše uchopitelné přesahuje. Tak jako plamen může tato síla zažhnout životadárný plamen, může však spálit i celý svět. Vždy záleží na uživateli.

Pečeť z vás činí kanál pro tu nejsilnější energii, jejíž předností je kontakt s Bohem nejvyšším, se Zdrojem. Naučíte se poskytnout své tělo jako nástroj léčby, jako nástroj odpuštění. Přijmete postoj – JÍT ENERGII STRANOU – tedy pozvat Boha do sebe, rozpečetit svou duši a své ruce a pak… ustoupit jeho velikosti a vůli "DĚJ SE VŮLE TVÁ, JAKO V NEBI, TAK I NA ZEMI". Poznáte jaké to je důvěřovat Bohu a jeho legiím. Pocítíte ten nejsilněší dotyk moudrosti a lásky, pocit bezpečí. S důvěrou se můžete opřít do vzduchu a neviditelné ruce vás podepřou…. Mystické zážitky v mnoha podobách, zesílení aury, techniky ochrany….

 

JAK DÁLKOVĚ, TAK I OSOBNĚ, PŮSOBÍ TATO ENERGIE VELICE BLAHODÁRNĚ NA PROBLÉMY TĚLESNÉ I PSYCHICKÉ.

 

Iva Hédlová

alternativní terapeutka


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015