Nadbytečný tuk obecně je něco, co nikdo nemá rád a způsobuje lidem hodně starostí. To platí zvláště v případech, kdy se vyskytuje na určitých partiích těla jako jsou břicho, boky či vnitřní strana stehen.

Naštěstí u stehen se jedná o podkožní tuk, který dobře reaguje na cvičení a změny ve stravování. Tak jako u všeho ostatního, i zde platí, že nic se nedá dosáhnout bez toho, abyste museli něco obětovat.

Je proto nutné, abyste byli v některých aspektech vašeho života disciplinovaní.

V případě hubnutí na stehnech je nejlepším přístupem kombinace specifická cvičení a speciální diety podporující hubnutí. Případně můžete vyzkoušet nápoje urychlující metabolismus.

Teď se už, ale pojďme podívat na cviky, které vám pomohou zhubnout na stehnech. Jak se říká, lepší je jednou vidět, než 1000 krát slyšet, proto shlédnte následující video:

https://youtu.be/VusCUj61wDA

O dalších zásadách a krocích, které je třeba dodržovat pro dosažení trvalého výsledku zhubnutí se dočtete dál…

krok 1

Omezte svůj kalorický příjem, abyste vytvořili kalorický deficit. To znamená, abyste více kalorií spálili než přijali.

Tím zajistíte, že chybějící kalorie si bude tělo doplňovat z uloženého tuku. Hned potom se vaše stehna začnou zmenšovat.

Chcete-li dosáhnout co nejrychlejšího výsledku, zredukujte denní příjem na 1000 kalorií.

krok 2

Nezůstávejte hladoví, to by vás mohlo táhnout k přejídání se. Zvyšte proto frekvenci konzumace jídel, ale snižte jejich velikost.

Nejlepší je mít menší pokrm každé 2 až 3 hodiny během dne. Jezte jídla, která jsou velká tak akorát na to, aby zahnali hlad. Příkladem takového jídla je talíř fazolové polévky.

krok 3

Vypijte sklenici vody před každým jídlem, aby vás to zčásti zasiltilo a zmenšilo tak velikost žádaného jídla.

Kromě toho, vyhýbejte se limonádám, slazeným nápojům, pivu, vínu, mléčných šejkům a slazeným kávám jako jsou latte nebo kapučíno. Všechny tyto nápoje obsahují vysoké množství kalorií a proto je vhodné se jim během hubnutí vyhýbat.

Místo nich se zaměřte na čistou vodu nebo nízkokalorické nápoje. Dokonce ani umělá sladidla se nedoporučují. Sice nemají kalorie, ale mají na tělo jiné negativní účinky.

Komentáře