Aplikace produktu je velmi jednoduchá i v případech, kdy je pokožka bolestivá na dotek. Je určený k ošetření drobných řezných ran a odřenin, popálenin (i slunečních), všech zranění běžně způsobených v denním životě.

Aloe First má vyvážené pH a poskytuje uklidňující efekt i pro velmi citlivou pokožku. Aloe First může být rovněž aplikován jako sprej na vlasy, aby je chránil proti slunečním UV paprskům a je často používán v některých kadeřnických salonech jako preventivní prostředek proti vysušujícím účinkům peroxidových roztoků. Aloe First najdete i v salonech krásy, kde se používá jako zklidňující prostředek po depilaci pomocí vosku. Aloe First obsahuje vysoké procento stabilizovaného gelu z aloe vera s přídavkem speciálně vybraných dalších složek. Včelí propolis zvyšuje přirozené antibiotické vlastnosti gelu z aloe vera, alantoin, obsažený v mnoha rostlinách včetně aloe vera, poskytuje pokožce ochranné účinky.

A nakonec je tu jedenáct pečlivě vybraných rostlinných extraktů, známých kvůli svým užitečným vlastnostem, skvěle doplňujících sestavu. Aloe vera a byliny pracují unisono a vytvářejí přírodní utišující sprej, který může být aplikován při různých kožních problémech, jako jsou vyrážky, oděrky, podlitiny a běžná dětská poranění.

NEJLEPŠÍ ZKUŠENOSTI S POUŽITÍM ALOE FIRST:
Nastydnutí, virózy, angíny a potíže dýchacích cest – aplikovat současně do uší, nosu a celého bolestivého povrchu těla včetně ledvin každou hodinu. Astmatické záchvaty – vstříknout do nosu způsobem stream. Spáleniny od tepelných spotřebičů – aplikovat First a potom potřít dalším přípravkem (nejlépe Aloe Gelly) a až do úplného vyhojení (obnovy pokožky) používat Aloe Moisturizing Lotion. Spáleniny od slunce – vše dle předchozího, ale na větší plochy těla použít Aloe Vera Gel. Pásový opar – bohatě postříkat (spray) , překrýt igelitovou fólií a následně promazávat z Aloe Propolis Creme. Před vstupem do sauny – po osušení těla pro lepší prokrvení kloubů, svalů a páteře nastříkat (spray) a důkladně vmasírovat. Při alergii na slunce – postříkat před sluněním a během slunění opakovat. Proti plísním – aplikovat na poškozená místa. Při plísních nohou vystříkávat obuv a spolu s Firstem dlouhodobě vtírat Aloe Lotion a Aloe Propolis Creme. Při bolestech zubů – aplikovat zvenku First, na zub a dáseň Aloed Activator a Aloe Gelly. Pro zklidnění a dezinfekci pokožky po depilaci – aplikovat na depilovaná místa (spray). Při barvení vlasů a trvalé ondulaci – na oživení vlasů a zabránění jejich vypadávání postříkat a vmasírovat. Při vypadávání vlasů – nastříkat (spray) alespoň 2x týdně, vmasírovat do pokožky hlavy a alespoň na půl hodiny zabalit. Denně vmasírovat před úpravou vlasů (lze kombinovat s Aloe Activatorem). Při akné – pro čistění pleti kombinovat First, Activator a Scrub a ošetřovat podle druhu pleti (Aloe Lotion, Aloe Propolis Creme). Při dezinfekci lupénky, ekzémů a oparů – kombinovat – First, Aloe Lotion, Aloe Gelly, Aloe Propolis Creme. Na drobné bradavičky – aplikovat několikrát denně a roztírat. Na řezné rány – nastříkat a zabalit do papírového kapesníku, zvlhčovat jej Firstem a následně použít Aloe Gelly. Bolesti kloubů a bolesti bez zřejmé příčiny – aplikovat několikrát denně. Aloe First je jedničkou ve své kategorii a jeho včasné použití může odstranit či minimalizovat nejméně polovinu počínajících chorob.

Náš tip: pokud se Vám zdá balení ALOE FIRST pro Vás zbytčně velké – domluvte se třeba v rodině nebo v práci a zkuste ho koupit třeba napůl, nebo na třetiny. Pokud jej v našem eshopu budete objednávat – do poznámky před odesláním napište, že chcete přiložit malý dávkovač. Do něj pak můžete aloe first rozlévat. My Vám jej zdarma ke každému balení rádi přidáme.

V našem e-shopu jej najdete zde : ALOE FIRST

Komentáře