Deprese

Zevní léčba

Banán rozmačkáme a přidáme lžíci medu, špetku prášku z muškátového oříšku, špetku ženšenového prášku, špetku rozemletého hřebíčku a lžičku čistého alkoholu. Získaná směs se položí na obklad přiložený na solar plexus a nechá se působit 1 hodinu. Pomocí vysokého množství magnézia a vápníku dosáhneme mimořádného uklidňujícího účinku.

Harmonizující barvy: Příznivou barvou je oranžová. Noste žluté nebo oranžové barvy, důležitá je lehká strava, která obsahuje hodně ovoce a zeleniny. Povzbudivě působí také všechny potraviny, které mají žlutou, oranžovou a červenou barvu.

Kameny na posílení nervů: Dolomit, lapis lazury, safír.

Harmonizující body: Nachází se na vnitřní straně prsteníčků a na spodní části nehtu.

Zaručený tip:
V drtivé většině případů je lepší jít do lesa než sníst tubu prášků.
 

Poruchy spánku

1. Ke šťávě z jednoho grapefruitu a jednoho pomeranče přidáme lžičku medu, špetku ženšenového prášku a špetku mletého zázvoru. Nápoj pijeme před spaním.

2. Do sklenice horkého mléka přidáme 2 lžičky medu a špetku mletého hřebíčku. Pijeme velmi pomalu půl hodiny před spaním. Hřebíček má silně uklidňující účinek.

3. Ohřejeme trochu sezamového oleje a přidáme špetku ženščenového prášku a špetku hřebíčku v prášku.

Harmonizující barvy: Při poruchách spánku poskytuje uklidňující barevnou frekvenci modrá barva. Je možné si vedle postele instalovat modré světlo. Harmonizující funkci má také zelená. Zvolte si barvu, která je vašemu srdci blíž.

Harmonizující drahokamy: Spánek podporuje ametyst, safír, turmalín, karneol a lapis lazuli.

Zaručený tip:
Nespavost možná není jen váš problém. Najděte si ve svém okolí někoho, kdo v noci také nespí. Nespěte spolu… Posílejte si zprávy mobilním telefonem.

Komentáře