AnděléJe zbytečné se bát umírání. Když nadejde naše poslední chvíle, jsme oproštěni od bolesti a odcházíme dobrovolně. Nejsme sami. Váš strážný anděl je s vámi, stejně jako mnoho další andělů. Lidé, které milujete a kteří již zemřeli, jsou také s vámi, aby vás přivítali a ujistili vás, že není třeba se ničeho bát.

Někteří lidé mohou trpět bolestí až do poslední chvíle, ale v té poslední chvíli necítí žádnou bolest.

Smrt je jako zrození. Vím, že si možná říkáte, že to zní divně, ale skutečně se rodíte do nového života. Vlastně “neumíráte”, je to jen vaše tělo, vaše schránka, kterou opouštíte, jako skořápku od vajíčka. Jste mnohem víc než jen tělo. Jste tělo a duše a vaše duše nikdy nezemře.

Má zkušenost s touto moudrostí v praxi:

Jednou jsem jela v autě na velmi rušné dálnici. Byla tam autonehoda. Stala se teprve před chvílí a právě tam přijela policie a záchranka. Silnice byla široká, a tak policie mohla dovolit ostatním autům, aby dál projížděla.

Podívala jsem se na jedno z aut. Najednou jsem viděla všechno jakoby zpomaleně.

Viděla jsem ženu v tom autě a z toho, co mi bylo dovoleno vidět, jsem pochopila, že umírá.

Ze všech stran se k ní slétali andělé skrze zničené auto a nadzvedávali její duši z těla. Ze všech stran k místu také spěchaly jiné duše a já jsem věděla, že jsou to rodinní členové a přátelé, kteří zemřeli již dříve.

Viděla jsem úsměv na její tváři ve chvíli, kdy umírala. Vím, že viděla anděly.

Lorna

Komentáře