číslaČísla jsou všude kolem nás. Některá mají význam hlubší než jiná, ale každý z nás má číslo, které o něm prozradí mnohem víc, než si chce přiznat.

Numerologie: Magie čísel

Numerologieje velmi stará věda, kterou se zabývali již ve starověku. A možná vás překvapí, že za ní stojí známý Pythagoras! Jedná se nauku o číslech a podle numerologů má každé číslo od 0 do 9 svůj jasný význam, který se odráží v energii data narození každého člověka.

numerologie

Tip: Numerologické rozbory, horoskopy na míru a věštby z karet najdete na vestbazkaret.cz!

Jak spočítat životní číslo a co znamená?

Numerologie není věda, kterou se lze naučit přes noc. Přesto ale existuje snadný numerologický výpočet, který si můžete provést sami – výpočet životního čísla.

Napište si celé datum narození a sečtěte jednotlivé číslice. (Např. 3. 12. 1968, 3+1+2+1+9+6+8=30) Cílem je ale získat číslo od 0 do 9, proto je třeba sečíst ještě číslice tohoto výsledku. (3+0=3) Získané číslo je vaše životní číslo. A co o vás prozradí?

  1. Životní číslo 1 značí touhu po moci. Je to vůdčí číslo odrážející cílevědomost, spoléhání se sama na sebe a překonávání překážek.

  2. Životní číslo 2 je citové. Toužící po klidu, harmonii, laskavosti a spravedlnosti. Značí ale špatné zvládání stresu a potřebu opory ve druhých lidech.

  3. Životní číslo 3 je číslem abstraktního myšlení, tvůrčí energie a komunikace. Je nápadité, všestranné a bojovné, ale chybí mu vytrvalost.

  4. Životní číslo 4 se může pochlubit logickým myšlením, stabilitou, zručností, organizačními schopnostmi, ale bývá tvrdohlavé a až přehnaně konzervativní.

  5. Životní číslo 5 je vůdčí, společenské. Má potřebu pohybu a touží po změnách. Má velké nadšení pro věc, ale panuje v něm vnitřní neklid.

  6. Životní číslo 6 signalizuje jistotu, rovnováhu a smysl pro rodinu. Potřebuje uznání, lásku a náklonnost. Má silné pouto s přírodou a vztah k umění.

  7. Životní číslo 7 značí hlubokou potřebu spravedlnosti a empatie. Má silnou vazbu s duchovním světem a cit pro umění. Bývá ale strohé a pesimistické.

  8. Životní číslo 8 je vůdčí a má silné organizační a obchodní dovednosti. Pyšní se vytrvalostí, houževnatostí a logickým uvažováním. Prahne po dokonalosti a lpí na detailech.

  9. Životní číslo 9 značí moudrost, porozumění a umělecké předpoklady. Je idealistické a často odtržené od reality. Mívá tendence pomáhat a obětovat se.

 

Komentáře