VERMOX: na bázi mebendazolu, určen pro léčbu enterobiózy, askariózy, ankylostomózy, trichuriózy, strongyloidózy,larvální toxokarózy, trichinelózy,

ZENTEL: na bázi albendazolu, je indikován na široké spektrum parazitů, na ploché červy někdy zabere, jedná-li se o slabou nákazu, při silných nákazách je nespolehlivý. Zentel se lépe vstřebává a má vyšší účinnost, užívá-li se spolu s tučným jídlem.

Dávkování se liší podle druhu parazita. Především u enterobióz, askarióz , trichurióz a strongyloidóz je nutno přeléčit  za 2-3 týdny. Také počítejte s tím, že po první dávce  antihelmintik a někdy už  jen po bylinné protiparazitární kůře se objeví  nové druhy parazitů, které Váš terapeut ,,neviděl“ napoprvé. Většinou se jedná o zacystované, hodně staré, nebo dokonce vrozené nákazy, které neochotně pod palbou chemie začnou hledat bezpečnější úkryt a vylezou. Je to další důvod, proč je nutno kůru opakovat, a to často ne jednou. Třetí důvod :

LARVY NEJSOU NA ANTIHELMINTIKA  CITLIVÉ !!!!

Jaké můžete očekávat reakce : Masivní odchod stolice v prvních dnech- odchází mrtvá těla dospělých parazitů. V této době také máte šanci něco objevit. Plícaři : Kašel, dušnost, bolest na hrudi, teploty se zduřením krčních mandlí, rýmou. Méně často svědivá vyrážka, bolest hlavy. Většina lidí  však antihelmintika snáší dobře, silné reakce mají  jen lidé s mnohočetnými infekcemi. Překonají-li první nepříjemné dny, nastává značná úleva a někdy se dějí doslova zázraky .

TEORII MOHU PODEPŘÍT PŘÍKLADY Z PRAXE :

°°  klientka makrobiotička chtěla vyzkoušet jen kombinaci úpravy stravy a antihelmintik.

Makrobiotika obsahuje i protiparazitární postupy. Zkoušela to tři měsíce, její potíže se srdcem a třasy ruky se zlepšily jen na pár dní při braní léků. Kontroly ukázaly snad jen mírný úbytek toxocary. Paraziti se stihli domnožit. Máme tím ale doloženo, že úpravou stravy se parazit vyhnat nedá. Cokoliv je totiž jedlé pro nás, je jedlé i pro něj.

°°  mladá žena s epilepsií , po vybrání prvních dávek našich preparátů na nervy s Vermoxem se její záchvaty zredukovaly .

°°  mladý muž s třasem ruky a abnormálním pocením se dnes již nepotí a z trvalých třasů jsou jen mírné občasné záškuby- ještě pokračujeme./ 31.1.2008 jsme bez třasů a pocení, ale to proto, že jsme zařadili  i zapping vybraných frekvencí/

°°  Asi sedmdesátiletá  žena se všemi běžnými parazity i měchožilem po dvou baleních Vermoxu  a našich preparátech na játra řekla, že žádné léčení  za celý její život jí tak nepomohlo a že má pocit, že omládla. Po letech zmizelo pálení v ústech /háďátka v dásních/.

°°  Šedesátiletá astmatička  místo plícervoucích záchvatů teď jen občas zakašle.

°°  Letité zácpy nebo naopak průjmy se upravují, mizí bolesti břicha.

°°  Bulimička zvrací ne denně, ale občas. Lépe spí.

°°  Starší žena, čtyřleté běhání po ortopedech, ostré bolesti v kyčli. Měchožil přímo v kloubu, ale také v kostech  a  zažívání. V kloubních váčcích vytestována Ascaria a měchožil.

. Po vyšších dávkách Vermoxu a našich drenech na kosti a játra bolest ustoupila, je již jen snesitelná. Po schodech už může vystupovat oběma nohama. Během kůry cítila pod dlaní vlnivý pohyb od kloubu po stehně směrem dolů. Při kontrole se škrkavka v kloubním váčku už nenašla. Pokračujeme čištěním vlastního kloubu, věřím, že potíže zmizí docela.

°°  Deprese mizí během podávání Vermoxu, ale vrací se po jejich využívání, protože  tu bývá větší počet parazitů  a za jednu dávku léků  nejsou zničeni-domnoží se.

Když je po čase znovu nasazen Vermox,  dobrá nálada  se vrací jako mávnutím proutku.

Pomocí  našeho  počítačového  programu  se dá vytestovat, že antidepresiva  jsou vlastně protiparazitární léky. Je to tak těžký kalibr chemie, že to zničí i hlísty, a lidem se ulevuje.

°°  Únava je snesitelnější, hlavně ženy hlásí, že teď zvládnou mnohem více práce.

°°  Mé letité bolesti v pravém podžebří, se kterými si lékaři nevěděli rady, zmizely.

Jednu dobu jsem měla takové bolesti, že jsem byla přesvědčená, že je to zánět žlučníku, nebo slepák. Ani v na pohotovosti v brněnské úrazovce nic nenašli. Dnes vím, že to byla toxocara  v apendixu a motolice ve žlučovodech. Bolesti už nemám.

°°  Srdcaři  s arytmií , bušením srdce a tachykardií se zlepšují, nebo jejich potíže mizí.

Srdce bývá obsazeno škrkavkami, toxokarou , motolicemi, háďátky a larvami dalších parazitů, nemluvě o bakteriích a virech.. Proto je nutno často věnovat srdíčku delší čas, protože při první kůře málokdy zmizí všichni trapiči.

°°  Záněty prostaty , močového měchýře a ženské výtoky se mírní nebo mizí.

°°  Čistí se pleť, atopický ekzém a akne slábne.Kůže přestává svědit.

°°  Asi padesátiletá  žena, požadavek zbavit ji ekzému na ruce a nadváhy. Tato klientka chová doma dva psy a dvě kočky. S nadváhou jsme se potýkaly s nepatrnými výsledky už  pár měsíců. Když ale dostala Vermox, volala už za 14 dní, že ekzém zmizel a že zhubla 6 kg, aniž by držela dietu. Když jsem ji navštívila, nemohla jsem ji poznat.

Pohubla i v obličeji/vzpomínáte si- škrkavkový otok obličeje?/. Tak rychlý úbytek váhy si vysvětluji jedině tak, že musela mít v těle  několik kg parazitů plus odvodnění břišní  dutiny.. 

°°  Kamarádka s dvouletými bolestmi v jaterní krajině, velmi nedůvěřivá k detoxikaci.

Nakonec ji bolesti donutily to zkusit. Jaterní preparáty jsme zkombinovaly s Vermoxem a já jsem od toho raději nic neočekávala. Počítala jsem s tím, že po měsíci kamarádka skončí. Za TŘI dny mi volala, že ve stolici vidí červíky a bolesti jsou pryč. Nadšeně se sleduje dál a ještě občas něco zahlédne.           

Mým cílem je rozšířit znalosti o této problematice mezi laickou a odbornou veřejnost.

Nepomůže, když  jen pár detoxikačních poradců bude vědět, co dělat.  Potřebujeme také spolupracovat s lékaři. Lépe vybavit laboratoře. Vyškolit schopné parazitology. Vyvinout šetrné a účinné léky se širším spektrem působení, nebo alespoň znovu zavést ty, které se zrušily. Pro medicínu tento problém prostě neexistuje. Lékaři by měli ztratit ostych z testů na parazity a předepisování antihelmintik. Kdo z lékařů se chce proslavit jako zázračný, deparazitujte své pacienty a úspěch Vás nemine.

My pacienti můžeme pomoci svým lékařům tak, že v případě podezření na parazity budeme sledovat svou stolici. Zvláště když jsme vážně nemocní,tato nepříjemná  procedura se vyplatí. Získáme důkaz, důvěru  a pozornost svého lékaře a léčení se pak bude ubírat správným směrem. Vyhneme se nespolehlivým testům.

Existují i bylinné  protiparazitární kůry, jak od našich léčitelů, tak kůra Dr.Huldy Clarkové, která se dá najít na internetu. Sestává z bylin,,za hubičku“: mletý hřebíček, mletý pelyněk a tinktura z oplodí ořešáku černého. Slušné výsledky má i protiparazitární preparát od Borise Tichanovského. ,,Očišťující“, stojí cca 140,- Kč a je možno si ho objednat na adrese

www.epam.cz, nebo na telefonu 602 141 628. Dále je možno využít  přístroje Zapper, který na základě určité předem navolené frekvence elektrickými výboji zabíjí nebo ochromuje parazity. Na netu je celá škála Zapperů od levných po luxusní a drahé. Laborujte, přátelé, zajímavé výsledky mi pošlete .

 

S přáním pevného zdraví zdraví             

 

Ing. Hana Bláhová

603 209 866

E-mail: blahova.ha@seznam.cz

Komentáře