Výrobce, firma Energetic, dodává míčky na trh po dvou v krabičce, v různých barvách a přikládá i návod, jakje využívat.

MĚKKÝ POSILOVAČ,
jehož dvě madla jsou propojena ocelovou pružinou – dá to pořádnou fušku je jenom prsty a dlaní zmáčknout a přitáhnout co nejvíc k sobě.

POWERBALL
– posilovací pomůcka a úžasná hračka zároveň! V blýskavé "skorokouli" je skryt setrvačník, který se snažíte pohybem ruky udržet v chodu, což není vůbec legrace, ovládat tenhle "míček-nemíček" vyžaduje slušnou sílu!

AKUPRESURNÍ POSILOVAČ
ruky s několika pružinami značky Modom je šikovnou a skladnou pomůckou, se kterou se můžete trápit třeba při čekání na autobus – mačkáte a mačkáte … až konečně přijede.

ŠVIHADLO S DIGITÁLNÍM POČITADLEM
I při tak tradiční zábavě, jakou je skákáni přes švihadlo, nás může kontrolovat technika! Na displeji v jedné z rukojetí se zobrazuje počet skoků, přibližná spotřeba kalorií a čas.

GUMOVÁ POSILOVACÍ ŠŇŮRA
s pohodlnými madly, která dobře padnou do ruky – prima pomocník na pauzu v práci, při níž se potřebujeme protáhnout. Sadu se třemi šňůrami různých délek a barev, které kladou různý odpor

AKUPRESURNí JEŽEK
– to je drobnost do kapsičky v kabelce, kterou můžete vylovit kdykoli a kdekoli. Lze ho používat nejen na zmíněnou akupresuru (na obalu najdete přesný rozkres všech citlivých bodů na dlani), ale i na posilování – prostě se snažíte ho co nejvíc zmáčknout.

MASÁŽNÍ PRSTÝNEK SU-JOK
je spletený z drátků zalamovaných do trojúhelníku. Jde o pomůcku na stimulování bodů na prstech využívanou hlavně v čínské medicíně.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015