Tento tajný léčivý recept mnichů, údajně pochází až z dob středověké Evropy z jednoho z mnoha klášterů. Postupně se stal nepostradatelnou součástí lidové medicíny, protože je to přírodní antibiotikum, kterým ničí špatné bakterie.

Tato směs má také protivirové a protiplísňové účinky, zlepšuje krevní a lymfatický oběh ve všech částech těla a je úspěšným lékem na nemoc Candida.

Podle pověstí tento lék dokázal léčit viry, parazitické, bakteriální a plísňové infekce a to díky tajemství zkombinování přírodních ingrediencí, zde uvedených.

Složení:

700 ml čerstvého jablečného octa
1/4 šálku česneku nakrájeného nadrobno
2 čerstvé feferonky
1/4 šálku strouhaného zázvoru
2 lžíce strouhaného křenu
2 lžičky kurkumy prášku nebo 2 kousky kořene z kurkumy

Příprava:

Ve větší míse smíchejte všechny ingredience kromě jablečného octa a dejte je do sklenice. Ujistěte se, že 2/3 nádoby jsou naplněné suchými ingrediencemi a zbytek zalijte jablečným octem. Pak sklenici uzavřete a důkladně jí protřepe, aby se všechny ingredience promíchali. Takto to nechte dva týdny na suchém a chladném místě a několikrát za den protřepejte sklenici. Po dvou týdnech směs přeceďte přes hrubou gázou. Jakmile to uděláte, můžete směs udržovat při pokojové teplotě.

Dávkování:

Užívejte jednu polévkovou lžíci denně na zničení špatných bakterií v těle a posílení imunitního systému, můžete používat jako doplněk k jídlu. Pokud trpíte těžkou nemoc či infekcí, můžete užívat pět až šest lžic denně.

Původní zdroj: http://www.healthylifetricks.com/secret-monastery-recipe-powerful-natural-antibiotic-fights-off-infections-fungus/  

Komentáře