Přírodní sirupTrpíte-li ukládáním tuku v oblasti břicha a kromě cvičení a zdravého stravování chcete podpořit jeho rychlý úbytek i něčím navíc, nabízím vám zde recept na skvělý sirup, který si zvládnete vyrobit doma za pár chvil, za pár korun, zcela přírodní a hlavně velmi účinný.

Tento sirup vám pomůže eliminovat tuk a vodu v těle a spolu s kardio tréninkem se stane opravdu efektivní zbraní na spálení tuku v oblasti břicha.

Kombinace ingrediencí zrychlí funkce vašeho mozku, takže se vám zlepší paměť, sluch a zrak. Hlavní složkou je čerstvý křen, bohatý na vitamín C, draslík, vitamin B1, B2 a B6, železo, hořčík a fosfor.

Křen čistí a urychluje látkovou výměnu, snižuje únavu a zároveň přispívá k rozvoji dobrých bakterií v žaludku.

Ingredience na sirup:

  • 125 g křenu

  • 4 citrony

  • 3 lžíce medu

  • 2 lžičky mleté ​​skořice

  • 1 kousek zázvoru (2 cm)

Postup:

Smíchejte křen a zázvor v mixéru. Vymačkejte citronovou šťávu a přidejte ji do mixéru. Mixujte po dobu 2-3 minut. Pak přidejte med a skořici a znovu promíchejte, dokud nevznikne konzistence sirupu. Nalijte ho do uzavíratelných sklenic.

sirup

Užívání:

Užívejte 1 polévkovou lžíci dvakrát denně před jídlem nebo před kardio tréninkem. Kůra trvá tři týdny a pak následuje týden pauza. Budete-li chtít, můžete kůru zopakovat.

Vyzkoušejte, nebudete litovat, výsledky jsou úžasné!

Michaela

Autor: Michaela Weissová, zdroj: healthylifetricks.com,  www.slunecnyzivot.cz

Pokud máte chuť sdílet článek na vašich stránkách, směle do toho, jen prosím o uvedení jména autora, případných zdrojů, odkazu na www.slunecnyzivot.cz a této poznámky.

Komentáře