Spodní prádlo je důležitý kousek oblečení, který je ale velmi často opomíjený. Má ale na člověka značný vliv, velkou měrou ovlivňuje jeho zdraví, psychickou pohodu i fyzický vzhled.

Možná vám přijde, že se může nákup spodního prádla někdy pěkně prodražit. Skvěle padnoucí a vysoce kvalitní prádlo je ale důležité. Pokud nám dokonale padne, mnohem lépe se v něm cítíme. Nikde se nám nerýsuje pod oblečením a tím pádem mnohem lépe vypadáme. A v neposlední řadě velkou měrou ovlivňuje naše zdraví. A jistě jej chcete ovlivnit pozitivně, bez neblahého dopadu na naše zdraví. A víte, že se spodní prádlo nesmí prát v aviváži? Oslabuje totiž elastická vlákna v prádle.

Spodní prádlo prostě musí padnout

Určitě je vám známo, že vám spodní prádlo musí hlavně padnout, sedět a být pohodlné tak, že jej téměř necítíte. Přesto opakovaně výzkumy prokazují, že téměř 70 % žen nosí i v dnešní době špatnou velikost podprsenky. U kalhotek to není o moc lepší. Problémem nejsou jen košíčky na podprsence, ale také její obvod. Pokud nejde o správně zvolenou podprsenku, může způsobovat nepříjemné zdravotní obtíže v podobě bolesti zad, hlavy i nervozitu. Vyzkoušejte bezešvé a sportovní podprsenky na Intimidea a dopřejte si zasloužený komfort.

Kalhotky a stahovací prádlo

Ženy si vybírají jako nejoblíbenější kousek spodního prádla tanga a domnívají se, že to mužům připadá sexy. Muži ale naopak tvrdí, že jim nejpřitažlivější na ženách přijdou klasické kalhotky a brazilky. Evokují přirozenost a ženskost. Tanga jsou dost nepohodlná a navíc nehygienická. Proto můžete klidně vsadit na bezešvé a stahovací prádlo. Vykouzlíte super tvary a budete se cítit skvěle. Zapomeňte na nepohodlnou krajku nebo neprodyšný satén. Bavlna zase dnes obsahuje pesticidy a nestálé barvy, které jsou původcem ekzémů a zánětů. Pokožka zůstává vlhká a je živnou půdou baktérií. Řešení nabízí vysoce kvalitní bezešvé prádlo z moderních tkanin. Nemá problematické části v podobě švů způsobující odřeniny a neulpívá na něm zápach od potu či vlhkost.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015