ROBERT ZMĚLÍK

Majitel společnosti STARLIFE, sportovec, olympijský vítěz z Barcelony v roce 1992, ale především člověk, který chce vytvořit a vytváří řadu produktů pro každého, kdo si chce vylepšit svůj životní styl a udržet si sílu, vytrvalost a dobrou kondici.

HISTORIE STARLIFE

Před olympijskými hrami v Atlantě v roce 1996 se Tom Mower, majitel společnosti NEWAYS, obrátil na Roberta Změlíka, olympijského vítěze v desetiboji, s nabídkou svých produktů, při jejichž sestavování vycházel z 1.200 originálních formulí čínské císařské dynastie Ming. Hned po dvou dnech Robert registroval pozitivní vliv těchto produktů na své tělo. Zhruba po měsíci potvrdil, že produkty opravdu dělají to, co slibují. To byl jeho první krok ke spolupráci se společností NEWAYS. Jejich společná práce přinesla velmi brzy ovoce v podobě produktů velmi vysoké kvality zaměřených na potřeby daného trhu. Po šesti letech zkušeností dospěl Robert Změlík k nezávislému fungování na území Čech, Polska a Slovenska pod novým názvem společnosti STARLIFE.

Filozofií společnosti STARLIFE je nabídnout lidem zdravější a kvalitnější cestu životem. Robert Změlík si uvědomuje, že většina existujících společností nemá vůli dodávat bezpečnější přírodní produkty s tím, že by se vzdaly přemrštěných zisků dosahovaných používáním levných ingrediencí. Společnost STARLIFE přijala filozofii „zkoumání výzkumu a potřeb daného trhu“, formulovala produkty špičkové kvality, o nichž se jiné společnosti domnívají, že je příliš nákladné je vyrábět a distribuovat. Z nejlepších výzkumů a objevů v biochemii jsou formulovány jedinečné produkty. Každý z produktů je složen z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi čínské a tibetské medicíny a umocněna východní moudrostí a poznatky nejnovějších výzkumů.

Východní (orientální) medicína se zaměřovala na preventivní zdravotní opatření a přírodní léčebné postupy. Pokud jsou přírodní rostlinné složky ve vazbě na jejich přirozené organické nosiče, tělo si je tak může samo extrahovat. Východní studie ukazují, že lidské tělo si z kompletní potravy extrahuje pouze to, co potřebuje. Syntetika a izolované chemikálie jsou navíc příčinou nechtěných vedlejších účinků.

Přírodní medicína nabízí léčebné postupy, které jsou natolik jemné a přirozené, že se mohou stát všední součástí našeho života. Tak existuje šance na každodenní posilování a upevňování vlastního zdraví. Přírodní léčení je v prvé řadě otázkou výživy a celkového životního stylu, kde preventivní postupy plynule přecházejí v léčebné.

I my již skoro rok nabízíme tyto potravinové doplňky našim klientům, kteří je potřebují a velice nás překvapily jak svojí kvalitou, tak výsledky. Od dnešního dne je nabízíme i Vám. Využijte toho a podpořte svoje zdraví, rekonvalescenci, prevenci a vymažte ze svého života následky Vašich nemocí. Zaručují vysokou spokojenost. Spolupracujeme i s MUDr. Michalem Kučerou, odborníkem na slovo vzatým,který léčí pacienty po celém světě, jehož přednášku můžete navštívit 30.6.2007 v Brně, v hotelu Voroněž, v době od 13.00 – 18.00 hodin. Součástí jsou i odpovědi na Vaše konkrétní dotazy.

Vstupné 150 Kč, vstupenky nutno objednat na našem mobilu: 737 151 843 nebo emailem na zdravi@studiohedis.cz

Musíme je objednat přímo od firmy. Při zakoupení vstupenky do 31.5. obdržíte v akci 1 + 1 ( jeden výrobek zaplatíte a druhý dostáváte od firmy zdarma ).

Výrobky k zakoupení se budou rychle postupně objevovat v našem eshopu.

Dnešním dnem také otevíráme naši poradnu, týkající se Vašeho zdraví a produktů firmy STARLIFE.

Iva Hédlová – STUDIO HEDIS

Zpracovala Iva Hédlová na základě spolupráce s firmou Starlife.

Komentáře