ChemoterapieTým vědců zjišťujících, proč jsou nádorové buňky tak odolné, náhodou narazil na mnohem důležitější objev. Při provádění výzkumu tým zjistil, že chemoterapie vlastně těžce poškozuje zdravé buňky a následně u nich spustí uvolňování proteinu, který udržuje a podporuje růst nádoru.

A kromě toho dokonce učiní nádory vysoce odolné proti budoucí léčbě.

Zjištění byla zveřejněna v časopise Nature Medicine, kde vědci uvádějí, že nálezy byly „zcela nečekané“. Objevením důkazů o značném poškození DNA při zkoumání účinků chemoterapie na tkáň pocházející od mužů s rakovinou prostaty je spis velkou fackou do tváře mainstreamových lékařských organizací, které po celá léta tlačí chemoterapii jako jedinou můžnost pro pacienty s rakovinou.

Zpráva přichází poté, co byla dříve vytlačena podobně aktuálním výzkumem o tom, že drahé léky proti rakovině nejenže neléčí nádory, ale naopak je dělají horší. U těchto léků proti rakovině bylo zjištěno, že metastázují nádory a také je po konzumaci masivně zvětšují. Následkem je, že léky zabijí pacienta mnohem rychleji.

Vědci provádějící tento výzkum tvrdí, že protein známý jako WNT16B vytvářející se při chemoterapii prodlužuje přežití nádorových buněk  a je důvodem, proč chemoterapie ve skutečnosti ukoční život rychleji. Spoluautor Peter Nelson z Fred Hutchinson Cancer Research Center v Seattlu vysvětluje:

Když je WNT16B vyloučen, komunikuje s blízkými nádorovými buňkami a způsobuje jejich růst, napadání a hlavně odolání následné terapii.“

Tým pak pochválil prohlášení vlastními slovy:

„Naše výsledky ukazují, že reakce na poškození v nezhoubných buňkách ….může přímo přispět ke zvýšení kinetiky růstu nádorů“

Mezitím bylo u špinavých levných látek jako je kurkuma a zázvor shodně zjišteno, že účinně zmenšují nádory a bojují proti šíření rakoviny.

Ve zhodnocení 11 studií bylo zjištěno, že užití kurkumy snižuje velikost mozkových nádorůaž o 81%. Další výzkumy prokázaly, že kurkuma je také schopna úplně zastavit bujení nádorových buněk. Jedna žena se nedávno objevila na mainstreamových titulcích s odhalením jejího vítězství proti rakovině, kdy bylo hlavním použitým kořením kurkuma.

Toto nedávné zjištění vědců dále poukazuje na nedostatek skutečné vědy za mnohým léčením „starého paradigmatu“, nehledě na to, čemu by mnoho zdravotníků rádo věřilo. Skutečností je, že přírodní alternativy nepotřebují tolik finančních prostředků jako léky a lékařské zásahy, protože tam prostě není žádný prostor pro zisk.

Pokud by každý používal kurkumu a vitamín D proti rakovině (ještě lépe při prevenci proti rakovině), velké farmaceutické společnosti by byla poraženy.

Z WEBU: toxio.cz

Obrázok so súhlasom koratmember / FreeDigitalPhotos.net