Podívejte se na následující obrázek – který z nich Vás přitahuje? Zapište si daná čísla a v textu níže se dozvíte, který anděl je Váš patron pro dnešek.

 

 

Vaším dnešním průvodcem je:

  1. Anděl výživy a stravování – můžete intuitivně vědět, co je pro Vás dobré – vyzývá Vás, abyste věnoval(a) pozornost tomu, co jíte a pijete. Ujistěte se, že jíte vyváženou stravu. Pamatujte si, že intuitivně víte, co je pro Vás dobré, jen dávejte pozor a řiďte se tím, že všeho s mírou. Vyzývá Vás, abyste věnoval(a) pozornost svým myšlenkám. Zdravá výživa je nejen odvozena z toho, co jíte a pijete, ale také vychází z našich myšlenek. Pozitivní a láskyplné myšlenky jsou stejně výživné jako dobré jídlo a pití. Pusťte každou bojácnou a negativní myšlenku a nahraďte vše láskou – není čeho bát.

  2. Anděl financí – ctěte, děkujte a žehnejte příjmu – buď se chystáte přijmout značnou sumu peněz nebo podstatný proud peněz se chystá vstoupit do Vašeho života. Zvolil(a) jste si tuto kartu kvůli Vaší víře ve Vesmír (Boha) a silným závazkům. Anděl financí je zde, aby Vám připomněl, že vnější bohatství jednoduše zrcadlí naše vnitřní přesvědčení. Můžete si vybrat, zda vidět svět jako nedostatečný, nebo můžete vidět jak bohatý. Uvědomte si, že peníze jsou prostě energie, prostředek výměny, která odráží Vaše hodnoty a způsob zobrazení život.a Buďte vděčný(á), děkujte. Utrácejte a investujte Vaše peníze takovým způsobem, který Vám pomůže dosáhnout pravého účelu Vašeho bytí. 

  3. Bůh podsvětí – něco, co už Vám neslouží, se chýlí ke konci – Hades, bůh smrti a podsvětí, který se právě objevil, zrcadlí blížící se smrt. Přesto to není fyzická smrt, je to spíše smrt zastaralého způsobu myšlení, systému víry, nebo emocionálních vzorů, které omezují nebo brání v pohybu směrem k pozitivní a inspirující budoucnosti. Na podvědomé úrovni jste toužil(a) zbavit se těchto vlastností, které máte hluboko ve Vašem srdci a víte, že Vás brzdí od pravého bytí a prožívání všeho, co existuje. Je těžké pustit něco tak povědomě, ale vězte, že v tomto případě je to nezbytné, aby část z Vás zemřela, abyste mohl(a) zažít nové možnosti. Vzdejte se. Pusťte to elegantně a s důvěrou. Hades je často brutální ve svých způsobech, a tak je možné nevyhnutelné, že se můžete cítit neklidný(á) nebo vyveden(a) z rovnováhy v nejbližších dnech. Mějte však na paměti, že je to vše přirozenou součástí procesu léčení. Tato karta není prokletí, ale spíše je to požehnání, které má sílu změnit Váš život. Pamatujte si, že smrt a znovuzrození jsou dvě strany téže mince, jedno bez druhého nemůže být. Pusťte staré a dejte prostor něčemu novému.

  4. Anděl psychické schopnosti – Vaše Intuitivní a duševní schopnosti jsou v současné době silné  a to Vám dává schopnost vidět skrze věci. Jste vyzýván(a), abyste věnoval(a) zvláštní pozornost tomu, co cítíte a ctil(a) to více než to, co jste řekl(a). Věřte svým instinktům. Budete instinktivně vědět, co je pro Vás to pravé.

  5. Bohyně Země – myšlenka spojená s fantazií, tvořivostí a přírodou – energie Gaia, duchovní bohyně země, je ve Vás v současné době silná. Odráží úrodnou půdu Vaší fantazie a nekonečnou sílu tvořivosti, kterou máte v sobě. To je ten správný čas využít svou fantazii a vyjádřit se tvořivě. Mějte otevřené srdce a mysl. V příštích dnech či týdnech obdržíte nápad, který  Vás dovede k bohatému a uspokojujícímu způsobu života. Tato myšlenka je nějak spojena s fantazií, tvořivostí a přírodou. V příštích dnech by bylo prospěšné, abyste si odpočinul(a) a strávila nějaký čas v přírodě, a vstřebávala její hojící a úrodnou energii. Gaia Vám pomůže se uzemnit a udržet si vyrovnanost.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015