19.2.2019/24/6
Tento den je výjimečný. Numerologicky, ale i astrologicky.
Dotkne se všech, ovšem jen někteří si uvědomí jeho rozsah a přínos pro nás všechny. V tento den se virtuálně srazí dvě slunce. Jejich síla je abnormální , vzniká třesk a co je za ním nikdo neví. Každopádně jde o extrémní transformační sílu, která nás má posunout blíže k našemu vývojovému cíli. Lidé, zejména ti vnímaví a vědomí (léčitelé, šamané, senzitivci) mohou trpět podobně, jako před silným zemětřesením. Osobní, tedy subjektivní vjemy každému jedinci ukáží, jak moc potřebuje projít transformačním okem hurikánu. Lidé, jenž se nepovažují za senzitivní mohou pocítit tyto vjemy jako psychosomatické problémy.

Doporučuji pokud možno klid, být na vzduchu (v přírodě), hodně pít, dát si víc vitamínů a minerálů, zejména křemík – tedy již osvědčenou křemelinu. Nejspíš pocítíte i potřebu samoty, usebrání. Půjde-li to, dopřejte si tento klid.

Co se bude dít na úrovni astrologické:
19.2. bude také úplněk, který ovládne celé trávicí ústrojí, hlavně slinivku a střevní trakt.
Cheiron bude v beranu. Díky tomu se dostanete do stavu, kdy vás začnou napadat otázky typu – kdo jsem, proč tady jsem. To může vyvolat nervózní napětí, neboť nám vadí, když nemáme odpovědi na tak zásadní otázky. Je nádherné jak je spojena astrologická konstelace s konstelací číselnou – datumu dne – a to tak, aby se ve dni transformace objevovaly právě tyto otázky. Miluji tyto synchronicity, tuto milost boží.
Cheiron v 8.domě – opět dokonale propojeno s datem – vyvolá obrovskou karmickou krizi v oblasti sexu, peněz, moci a v otázce život-smrt.
Další co se mi líbí na transformačním procesu je, že je vždy vlna situována tak, aby se člověka buď dotknula přímo, nebo přes jeho blízké. I tak se transformujeme. Takže i pokud sami nebudete pociťovat tyto stavy, buďte připraveni podržet lidi kolem sebe. Jsme tu jeden pro druhého, to je něco, co se nás neustále snaží kosmos naučit. Pochopíme to ?
Černá luna – Lilith – se postaví do Vodnáře. Uvnitř nás to bude bublat, zatoužíme po svobodě a to za každou cenu. I za cenu totálního osamocení (opět synchronicita s Cheironem)
6.dům pak Lilith ovlivní tak, že budete toužit po odstavení denních povinností na vedlejší kolej. Nemyté nádobí neuteče a práce počká taky.
Pluto v 5.domě ještě víc přitlačí na naši nezodpovědnost, takže byste si nejraději někam zalezli a dělali jen to co je příjemné (hry na pc, mobilu), případně půjdete rozházet svoje úspory (doporučuji dát někomu do správy kartu , ale bez PINu, kdyby měl náhodou stejné nutkání jako vy 🙂
Pluto v Kozorohu začne tlačit na politiky, kde se v této sféře mohou také dít transformační procesy.
Ať už se bude dít cokoliv, směřuje náš osud ke svému vrcholu a my směřujeme s ním.

Sabejská astrologie :
Symbolikou tohoto dne a procesu je MUŽSKÁ HLAVA. Tento symbol nás vede k uvědomění si naší totožnosti. Musíme si vlivem transformace uvědomit a pak jasně vyjadřovat to KDO JSME, CO JSME. Přemýšlejte na co se u sebe můžete vždy spolehnout, o co se u sebe opřít. To v základu definuje vás. Nevytvářejte si umělou identitu, nenasazujte masky jen proto, že zatím nemáte odpovědi. Buďte tím kým jste nic víc, nic míň. Pozorujte kým jste. Tak se může stát, že se uzdravíte z nemocí fyzických, duševních i duchovních. Buďte ve své ose. Staňte se pravdivými ! To je to, oč tu celou dobu kráčí. Pokud bude vaše tělo, ego – mysl a emoce, duše (část co se inkarnuje) a Duch (vaše multidimenzionální Já-Božství) v jedné ose, je člověk zdravý a směřuje k osvícení. (Satori – klid)
19.2. tedy budeme všichni prožívat věci tak, abychom si UVĚDOMILI SAMI SEBE, abychom se poznali. Den nám nastaví zrcadlo a pohled do něj nemusí být příjemný. Důležité je uvědomit si, že pokud v zrcadle vidíme co se nám nelíbí, můžeme s tím něco udělat. Prostě se učesat, umýt, usmát………. Je to tedy plně v našich rukách. Tak to je i s naší individualitou, naší totožností.

Je dobré vědět, že tato energie na nás bude působit několik nejbližších dní. Od úplňku 19.2. Není tedy třeba být ve stresu „že to dneska nestihnu“. Každopádně proces započne po půlnoci z 18.2. na 19.2. Je možné, že ti senzitivní cítí vliv už nyní.
DOVĚTEK DLE VAŠICH REAKCÍ: stavy mohou vypadat také jako deprese, může vás to tahat z těla, rozhodit z rovnováhy atd.

Zpracovala Taisha
www.samanizmus.cz

Komentáře