Při vykuřování se postupuje obdobně. Použijte vykuřovadlo, smotek bylin, větvičky, nejsnáze se používají vonné tyčinky. Projděte si všechny místnosti, se soustředěním na vypuzení všeho zlého, tak aby je kouř zaplnil.

Pak je potřeba vyvětrat, nechat vyjít kouř a s ním všechny staré energie, kterých se chceme zbavit.

A potom naplnit prostor novou, pozitivní energií. To lze nejlépe zvukem – vlastním hlasem, zazpívejte si. Můžete si zahrát na hudební nástroj, nebo si pustit svou oblíbenou povzbuzující hudbu, ale váš hlas, to jsou vaše vlastní vibrace.

Nezapomeňte, očišťování má 3 fáze: 1. vykuřování – naplnění prostoru dýmem, 2. vyvětrání – aby kouř i s energiemi do něj nasáklými vyšel ven, 3. naplnění novou, zdravou energií – zpěv

Tento rituál provádějte kdykoli budete mít pocit, že váš osobní život potřebuje změnu, nebo potřebujete-li se zbavit nepříjemných vzpomínek. Můžete jej opakovat jak často chcete, i několik, i více dnů za sebou. (Klidně třeba i 14 dní, dokud nebudete cítit uvolnění.)
Důvody pro provádění očistných rituálů :

V novém bytě po nastěhování (vyháníme také energii předchozích nájemníků)
Po změně obyvatel (odstěhování, přistěhování někoho nového)
Po nemoci
Po loupeži (nebo i po jiných nepříjemných návštěvách)
Po hádkách a sporech (nepodceňujte očistu, snadno se stane že ve stejně naladěném prostředí sklouzneme ke stejnému chování)
Po smrti některého obyvatele

Ale také v situaci:

Necítím se dobře
Cítím nějaké „duchy“- jako by tu se mnou někdo byl a je to nepříjemné
Při příchodu cítím oslabení

Samozřejmě očistu nepotřebuje jen náš domov, ale všechna místa kde žijeme. Chaty, chalupy, ale třeba i automobil, zvlášť když v něm podnikáme delší cesty. Někomu se udělá špatně hned jak si sedne do auta a cesta k moři je pak utrpení. Vyzkoušejte si očistit i tento prostor, třeba před dovolenou.

Na pracovišti si možná netroufnete na větší očistné rituály, zkuste si alespoň ráno po příchodu umýt pracovní stůl čistou vodou. To doporučuji také vždy před začátkem nového projektu.

Jsou i okolní vlivy, které na dům působí v místě a je zde potřeba častěji energeticky čistit. Jedná se zvlášť o blízkost hřbitovů a nemocnic, a také energeticky silně negativně, jinově působících míst – třeba křižovatka s nehodami apod. (Pro všechny tyto případy se doporučuje ohňová energie kadidel a hlavně dobré osvětlení.)

S láskou vaše Hanička 3

Zdroj: Milena Moudrá

Zdroj:  FB

 

Komentáře