Vážení  souputníci,

začínáme novou etapu webu www.zdravi4u.cz. Nejen, že je v novém krásném designu, ale začne se lišit i obsahově. Stále máme na paměti úkol vybírat pro vás všechny co nejlepší informace a otevírat vám oči na alternativní cestě. Podotýkáme předem, že vůbec nezavrhujeme klasickou alopatickou medicínu, ale máme k ní spoustu výhrad, které vycházejí čím dál tím víc najevo. Nechceme, aby se z nás všech stalo apatické stádo, které se zcela s důvěrou dá do rukou lékařů a plní všechny jejich příkazy, nepřemýšlí nad tím a nezamyslí se nad tou nejdůležitější věcí…nad otázkou: A  CO  BYCH  PROTO  MOHL  UDĚLAT JÁ  SÁM ?

Těchto možností přitom existuje bezpočet a jedině naše neinformovanost a  lenost nám v tom zabraňuje něco konat. Stále ještě nejsme ochotni pochopit, že za své zdraví odpovídáme především my sami….. přemýšlejte, shánějte informace, snažte se pro sebe něco udělat. Vidím kolem sebe tu neochotu se tím nějak zatěžovat, je přece lepší jít k lékaři a potom zase k dalšímu a zase dalšímu, nevadí mi, že už jím denně 14  prášků  z  různých  odvětví  medicíny  a kupodivu….problémy mám pořád. Snažte se vyléčit a ne léčit !!!!!

Budeme pro  vás shánět neustále něco nového, zahltíme vás informacemi, stejně tak i jako radami klasické medicíny, pokud budou mít podle nás smysl. Přiblížeme vám ten složitý mechanismus našeho těla a představíme vám gigantickou chemickou továrnu, která se uvnitř nachází.

Nic nezatracujeme, ale také se nechceme nechat zatratit. Doufám, že vám bude s námi dobře a budete za námi často chodit, i když pouze virtuálně.

Těšme se na sebe navzájem a všichni čerpejme a nasávejme informace jako houby. Nikdy to nebude ztracená časová investice….

těšte  se  na  novou  psychoterapeutickou  poradnu, budeme otevírat již  1.5. 2018!!! Na své dotazy budete dostávat erudované rady a porady…i  my  se na ni těšíme……

Srdečně zdraví Iva