Pokud je pro vás těžké přizpůsobit se pozemskému životu, vzpomeňte si na svůj duchovní původ. Pomůže vám to najít cestu i odpovědi na vaše otázky. A snad i útěchu.

Možná prostřednictvím těchto stránek zjistíte, že jste andělem vtěleným do lidského těla nebo elementálem. Či vesmírnou bytostí, která své minulé životy prožila na jiných planetách, novou duší nebo snad dávným zasvěcencem – veleknězem, mágem, čarodějem či šamanem. Zkrátka jste pozemským andělem, jakýmsi sezónním duchovním brigádníkem na Zemi. Možná už máte za sebou několik vtělení na planetě Zemi coby anděl, elementární bytost a podobně, avšak na tyto inkarnace jste zapomněli a myslíte si, že jste ve svých minulých životech byli obyčejnými lidmi.

Termín pozemský anděl, který používám, nesmí být zaměňován s termínem vtělený anděl. Vtělený anděl je jedním z pěti druhů pozemských andělů. Až zjistíte, ze které duchovní říše vaše duše pochází, pochopíte lépe svou osobnost, chování a smíříte se se svými zvláštnostmi. Jak už jsem řekla, je to totéž, jako když si podle data narození najdete své astrologické znamení.

Z knihy Pozemští andělé od Doreen Virtue Ph.D


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015