Kdo z nás by netoužil po spokojeném, radostném a harmonickém partnerství. Partnerství, které nám bude oporou, povzbuzením i motivací – ovšem cestu k takému stavu si někdy zbytečně blokujeme na energetické úrovni.
  

Umění Feng Shui přináší pro podporu partnerského života mnoho zajímavých podnětů. Jednoduchými úpravami můžeme docílit povzbuzení toku příznivé energie Čchi a tím vylepšíme svou situaci. Praktikování těchto zásad je vhodné jak pro ty, kteří již mají partnera, tak pro ty , kteří teprve hledají toho pravého.

A protože s partnerským životem úzce souvisí téma ložnice, podíváme se nyní jak několika triky, upravit právě tuto místnost tak, aby v ní náš vztah mohl kvést a rozvíjet se. 

 1. Umístit postel do šťastné polohy –  ideální je pozice co nejdále ode dveří, čelo postele by se mělo co nejvíce přiblížit zdi. Umístěte postel tak, aby jste dobře viděli na dveře. Pořiďte si novou postel, ta po někom zděděná stav zhoršuje. Lepší je dřevěný rám, kovový vytváří energetickou klec.
    
 2. Odstraňte přebytečné věci – v ložnici je důležitá jednoduchost. Odneste vše co nesouvisí přímo s odpočinkem a partnerem – pracovní věci, telefon, televizor, kufry, počítač,hory knih a prádla, kolo. Atmosféra a energie ložnice se uvolní, navodíte pocit harmonie a relaxace.
    
 3. Nábytek  -pokud to půjde , mějte v ložnici co nejméně nábytku. Přemíra stolků, židlí apod., může utlačovat energii vztahu. V ložnici je důležitý prostor a volnost !Pokud Vám prostor připadá prázdný, naplňte jej květinami, lampičkami, polštáři, dekou.
    
 4. Pro posílení partnerství –umístěte do ložnice kaligrafie se znakem lásky, obrázek s tématikou vztahu, mandarínské kachničky či feng shui flétnu.
    
 5. Zvolte pro ložnici správné barvy – zdi ložnice i doplňků, včetně povlečení slaďte do jemných tónů béžové, růžové nebo meruňkové, vhodná je také bílá.
    
 6. Dejte vale starému – rozlučte se s fotkami, dopisy a předměty připomínající Váš předešlý vztah. Nechte vstoupit novou energii a vyhoďte staré upomínky – deníčky, kadeře, srdíčka, památníčky, svatební šaty. S novým partnerem si pořiďte nějaký nový talisman – kachničky, obrázek, kaligrafii.
    
 7. Světlo v ložnici – dbejte o to, aby jste měli ložnici dobře osvětlenu. Pořiďte si jedno větší světlo /ale pověste jej tak, aby jste pod ním nespali/ a malé lampičky. K tomu třeba ještě stojací lampu. Světlo je pozitivní energie a přitahuje šťastnou budoucnost. Světla nemusí svítit stále, ale musí být funkční. Zkuste instalovat klasickou žárovku s měkkým světlem oproti zářivce/ i úsporné žárovky jsou zářivky/. Spokojené partnerství za to jistě stojí.
    
 8. Zasaďte strom – v oblasti partnerství na Vaší zahradě zasaďte nový zdravý strom. Jde o zadní pravý roh Vaší zahrady. Ideální je kvetoucí strom či keř – barva jakákoliv (i když růžová je nejlepší – co takhle rododendron?)
    
 9. Ložnice – nedoporučují se jasné, syté barvy, zvláště červená a oranžová. Jejich silně aktivní energie může narušovat klid, potřebný ke spánku. Doporučují se – matné odstíny modré barvy, dále šedá, béžová a jiné neutrální barvy, které mají uklidňující účinky a podporují spánek.
    
 10. Nalaďte se pozitivně – pokud hledáte partnera, buďte veselí, myslete na šťastné chvíle a netrapte se nad skončenými vztahy. Oblečte si barevné oblečení a pouštějte si příjemnou hudbu. V žádném případě se nedrásejte nad srdcebolnými zamilovanými filmy, knihami či písněmi.
   
 
 

Komentáře