Našla jsem tento starý článek, který mi ale vše jen potvrzuje:
Otec a zakladatel ADHD (zkratka anglického „Attention Deficit Hyperactivity Disorder“ – hyperkinetická porucha (HKP), porucha pozornosti s hyperaktivitou) oznámil několik měsíců před svou smrtí, že …

„ADHD je příkladem fiktivního onemocnění.“
Ve svých 87 letech americký psychiatr Dr. Leon Eisenberg dne 2. února 2009 učinil toto oznámení v německém týdeníku Der Spiegel. O sedm měsíců později zemřel. Zjevně se rozhodl, že očistí své svědomí, než odejde.

Dr. Eisenberg patřil mezi psychiatry, kteří sestavili DMS II v roce 1968. Původně vytvořil termín „hyperkinetická reakce dětství“, který byl popsán a odsouhlasen výborem a potvrzen malým dílem členů APA jako duševní porucha. Později byl termín změněn na současnou ADHD.
Přesto neexistuje žádný biologický důkaz nebo test, který by přesně určil, jaké chemické látky jsou v mozku „nevyvážené“, čímž způsobují ADHD nebo jakoukoli jinou poruchu.
Většina psychiatrických léků je přinejmenším zbytečná. A často byly příčinou sebevražd a vražd.

Dále se vyskytují mírnější nežádoucí účinky, které zahrnují pocit deprese nebo pocit, že nejsem sám sebou a dokonce fyzicky mimo sebe.

Epidemie užívání farmaceutických drog škodí milionům dětí
Od konference DSM v roce 1968 přispěl Dr. Eisenbergův příspěvek k duševním onemocněním spolu se souhlasem výborů k „medikaci“ milionů dětí od předškolního věku až po střední školy.

V současné době se odhaduje, že Ritalin je předepsán až 20% (jeden z pěti) dětí od jeslí a mateřských škol až po střední školy a v pěstounských domech.
Ritalin, běžně předepisovaný dětem „diagnostikovaným“ (označeným je vhodnější termín) ADHD byl testován před více než deseti lety Brookhaven National Laboratory (BNL). Studie BNL stanovila, že Ritalin je farmakologicky podobný kokainu s možným ještě horším potenciálem poškození mozku.

Dokonce i Úřad pro odklon řízení DEA klasifikuje methylfenidát (RitalinR) jako látku regulovanou podle třídy II s … „vysokým potenciálem zneužívání, které může vést k vážné psychické nebo fyzické závislosti.“
Ritalin a další farmaceutické psychotropní předpisy jsou často prosazovány hrozbou vyloučení dětí, které jsou považovány za nevhodné nebo obtížně zvládnutelné.
Rodiče, učitelé nebo vychovatelé, kteří jsou příliš zaneprázdněni, aby se obtěžovali stravovacími návyky nebo vhodnými sociálními dovednostmi, jsou snadno přesvědčeni, že tyto drogy nabízejí řešení.

A tak tajná smlouva mezi farmaceutickým průmyslem a psychiatrií prosperuje díky DMS vymyšleným chorobám.
Psychiatři s farmaceutickými vazbami tvoří nejméně 68% výboru DSM-V. Farmaceutický průmysl platí psychiatrům, aby vedli semináře, vedli konzultace nebo aby své klienty zapsali do závěrečného testování nových léků.

Někteří dostanou až 100 000 dolarů. Farmaceutický průmysl vyplatil 250 milionů $ na tyto a další odborné služby v letech 2009 a 2010. Dr. Irwin Savodnik, asistenční profesor klinické psychiatrie na UCLA School of Medicine, uvedl stručně,
„Samotný slovník psychiatrie je nyní definován na všech úrovních farmaceutickým průmyslem.“
Široké rozšíření drog s potenciálem neurologického poškození způsobuje normálním dětem škody a zároveň vytváří psychickou ignoranci a závislost na pseudo-vědecké medicínské eskapádě, která se pohybuje v miliardách $.

Zdroj: https://www.naturalnews.com
Tak co tomu říkáte přátelé?
Třeba máte doma hyperaktivní dítě nebo dokonce musí užívat nějaká chemická svinstva. Inspirujte se naším příběhem, také našemu synovi hrozili psychiatři s léky.
Dotaz, kde popisuji náš příběh a najdete tam i radu, co dělat, je tady:
Držte se vědomí, že jste schopni udržet své zdraví sami bez chemických léků. Stačí to zkusit a přestat se bát!
s láskou vaše Empatia

Zdroj: www.empatia.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015