Jak se dožít 140 let

To mne povzbudilo v rozvíjení se v této oblasti a osmělil jsem se použít tuto metodu ke zjišťování partnerských vztahů. Když se začala potvrzovat reálnost mých předpovědí, několik klientů přišlo s tím, že když mi vyšla předpověď jejich vztahu, abych jim řekl, proč mají nevyléčitelné nemoci. Tak začala moje práce na zjišťování příčin zdravotních problémů a diagnostika.

Tato problematika mne začala zajímat nejvíce, protože už jen představa, že dokáži něco zvláštního mne lákala. Je jasné, že za mnou chodí většina klientů, kterým nejenom věda, ale ani nikdo jiný zatím nepomohl. Těší mne, že mí klienti pochopili moje objevy a začínají za mnou chodit kvůli prevenci. Problematika zdraví mne láká i proto, že v této oblasti jsou možnosti „psychotroniky“ nejefektivnější a s nejlépe a nejdříve ověřitelnými výsledky.

Všichni máme nějaké orgány (každý jiné) oslabené a umí je zjistit z horoskopu každý dobrý astrolog. Mým objevem je to, že vlivem stresu, či trvalým nedostatkem vitamínů, minerálů a ostatních důležitých látek, se organismus psychicky „zablokuje“ vůči vydání takového množství vitaminů a minerálů, abychom nezemřeli, ale současně se „zablokuje“ vůči přijímání výše uvedeného. Tím se nedostane energie, vitamíny, minerály pro zablokované „energetické cesty (psychicky či mechanicky) do oslabených orgánů a jedné poloviny těla. U praváků většinou je disfunkční levá strana těla, u leváků obráceně, ale není to pravidlem. Proto lidé ochrnou většinou nejdříve na jednu stranu těla. Našel jsem i způsob, jak se „odblokovat“. Stejné „bloky“ se mohou vytvořit na páteři, nebo u zubů.

Obdobných „bloků“ může být více. Jsou jak mechanického původu (při úrazu – naražení páteře, naražení zubu, zánětu zubu, od amalgamové plomby, váček, apod.), tak psychického původu. „Bloky“ psychického původu nejsou viditelné rentgenem a proto jsou zjistitelné jen „psychotronickou“ metodou. Byly by zjistitelné fotografickými přístroji, kterými se fotografuje aura, ale než bude tato moje metoda uznána, asi uplyne ještě hodně času. Protože výsledky mé metody jsou povzbuzující, je to pro mne motivací k další práci v této oblasti.

Lékaři i léčitelé se snaží vyléčit nemocný orgán (každý jiným způsobem), já se snažím přijít na příčiny problému a odstranění nejdříve příčiny, potom důsledku. Při odstranění příčiny většinou odstraníme i důsledek bez větších problémů. Pokud se neodstraní příčina, potom, i když se podaří odstranit např. nádor, výsledek nebývá trvalého charakteru, nemoc se vrací a je nutné vynaložit podstatně vyššího úsilí k odstranění důsledku. Někdy to není ani možné. Proto se může kombinovat můj způsob léčby a odborný způsob léčby, a doporučuji tuto kombinaci. Můj způsob léčby spočívá ve „zprůchodnění“ psychických cest pro energii, vitaminy a minerály v těle a to jen pomocí akupresury, dodáváním vitaminů, minerálů a bylin v určitou přesně stanovenou dobu.

V praxi se neustále ukazuje, že ne ve všech případech si dnešní věda umí poradit. Mými klienty se začali stávat i lékaři, což je pro mě potěšující. Na zázraky nevěřím, ale víme, že lidské tělo ještě není zcela prozkoumáno a proto se vyplácí jít za hranice vědomí alespoň touto metodou – na úrovni podvědomí.

Za své největší objevy považuji tyto:

Jak vzniká nemoc

Jak se zbavit emocionálního poškození z dětství

Určité vitamíny, minerály a energie je nutné přijímat v určitých časech, akupresuru a akupunkturu je nutné provádět rovněž v určitých časech.

 

Z knihy Jak se dožít 140 let – Stanislav Brázda


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015