ALBERT
Jméno skrývá netušenou vnitřní sílu, ale jako osobnost dozrává později. Doporučuji dát ve znamení Vah, Ryb, Vodnáře, Raka, Blíženců. Všechna rohatá znamení jsou pro toto jméno až předimenzovaná. Vládne Merkur a Slunce.

ALBÍNA
Povídavá dívka, žena i stařenka, vesměs oblíbená, Tvůrčí a inteligentní. Jméno vhodné pro všechna znamení. Měsíc a Slunce podporuje přátelská i citová vyjádření. Ohleduplnost, spravedlivost a jemnost jsou přednostmi.

ALENA
Živočišná, materialistická, plná pokušení a zvědavosti. Zároveň toužící po rodině a samostatnosti. Bytosti, které jsou okolo ní si přivlastňuje, přikazuje neopouštět ji. Pokud se tak stanem, toto jméno se dost trápí. Vhodné pro všechna znamení kromě Lva a Kozoroha.Vládne Slunce, Jupiter a Venuše.

ALEŠ
Vibrace inteligence a moudrosti. Inklinuje k duchovnu, protože skrývá karmickou zátež. Nebude mít úplně snadný život, pokud se naučí jen materialistickému pojetí. Vhodné pro Lva, Kozoroha, Váhy, Vodnáře a Berana a Ryby. Vládne Mars, Merkur, občas si zaskotačí a nadělá paseku v životě Saturn.

ALEXANDRA
Vibrace čísla 8 je čistě materialistická. Dívka s tímto j jménem bude praktická, pokud nebude zrozena v Beranu či Blížencích, bude i spořivá. Jakým životem začne, takovým se bude ubírat celý život. Pro toto jméno je velmi důležité dětství. Vládne Mrs a Uran spolu se Sluncem.

Pokračování příště…

Iva Hédlová z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha

Zdroj: www.zdravi4u.cz

 

Komentáře