Snažíte se žít zdravě? A nakupujete zdravé potraviny často? Nákup těchto potravin, respektive BIO a v té nejlepší kvalitě, se může pěkně prodražit. My vám běžíme na pomoc a máme pro vás návod, jak ušetřit každým nákupem online.

Proč nakupovat zdravé potraviny raději přes internet?

Potraviny, které jsou v BIO kvalitě se někdy umí dost prodražit. Doporučujeme proto nákup online. A proč je lepší nakupovat přes internet než v běžných obchodech? Víme proč!

  1. POROVNÁNÍ CENY

Schválně. Když přijdete do běžné kamenné prodejny, řekne vám prodavač, že o ulici dál seženete přesně toto zboží o polovinu levněji? Ne. Ale internet je k zákazníkovi mnohem vstřícnější. Nejen, že tam můžete porovnat ceny v jednotlivých obchodech, ale využít i další výhody. Jaké? Čtěte dál.

  1. SLEVY

A je to opět internet, kdo vám ukáže, v kterém obchodě mají slevy. Navíc jsou ty slevy jen pro nákup přes internet. Koupíte potraviny online, máte slevu. A někdy se jedné o hezkou slevu, která vám výrazně zlevní celý nákup. Tak proč je nevyužít?

  1. NÁKUP POHODLNĚ BEZ FRONT

Tlačit se v nákupních centrech, nebo obchodech je nepříjemná věc, kterou podstupuje každý z nás, když přijde do obchodu. Nakupte pohodlně z domova na eshopu a vyhněte se dlouhým frontám a zbytečnému čekání.

  1. DOPRAVA AŽ DOMŮ

Ve většině eshopech máte dopravu zdarma až domů. V dalších případech je zdarma od nějaké částky, nebo za malý poplatek. Nemusíte se starat o to, jak domů ty nákupní tašky povezete, ale rozvážecí služba vám tašky donese až ke dveřím. A to zní opravdu fajn.

Kde nakupovat zdravé jídlo výhodněji?

Zelený obchod

Věříte na zázraky? My na ty zelené. Všechny zelené potraviny jako chlorella, ječmen, nebo spirulina jsou pro naše tělo velmi prospěšné. Chcete detoxikovat organismus? Právě zelené potraviny zlepší váš zdravotní stav, vaše sportovní výkony, pomohou vám s únavou i hubnutím a podpoří vaše trávení. Zelený obchod má všechny tyto zelenáče k dispozici na koupi, tak neváhejte ani vteřinu.

Bioma.cz

Hledáte obchod s kvalitními potravinami? Obchod, kde jsou potraviny certifikované a v nejvyšší kvalitě na českém trhu? Tak pro vás máme dobrou zprávu. Kvalitní BIO potraviny seženete na Bioma.cz, kde nakoupíte zboží po více kusech. Ideální na velký rodinný BIO nákup!

Vitalvibe.eu

Zdraví máme jen jedno. Dávejme si záležet na tom, abychom jedli zdravě a jen trochu hřešili. Vitalvibe.eu nabízí kvalitní jídlo a doplňky stravy jaké si jen můžeme přát. Koupíte tam superpotraviny, vitamíny a minerály, sušené ovoce, zelené potraviny, proteiny, kakaové produkty, zdravé sladkosti, kosmetiku, či semínka a ořechy.  Veškeré potraviny jsou v BIO kvalitě, bez chemie a pesticidů. Jediné, na co musíme upozornit je, že nakupování na tomto i předešlých eshopech je návykové :).

Jak nakoupit zdravé potraviny se slevou?

Nákupní a věrnostní portál Tipli moc dobře ví, že nakupování (obzvlášť BIO potravin), není levná záležitost. Snaží se proto, aby lidé mohli nakupovat levněji. A to díky cashbacku. Už jste o tom slyšeli?

Za to, že nakoupíte online přes Tipli v jednom ze 450 partnerských obchodů (Mall.cz, Bioma.cz, Vitalvibe.eu, Zelený obchod, AliExpress, Tchibo, NOTINO) dostane Tipli od obchodu provizi. Větší část provize vám portál pošle zpět na účet.

Šetřit můžete už za jedno kliknutí. Stačí se zdarma zaregistrovat na Tipli a nakupovat jako normálně. Pohodlná registrace na Tipli je za minutku hotová. Šetření zdar!