Čisté tepny a normální krevní tlak jsou pro náš život velmi důležité veličiny. Zdravý životní styl napomáhá k tomu, aby nevznikaly zbytečné nemoci, které mohou ovlivnit náš zdravotní stav. Málokdo však dodržuje pravidelný pohyb a konzumuje potraviny bohaté na živiny.

Dnešní uspěchaná doba spíše pomáhá nezdravému životnímu stylu, ucpaným tepnám a vysokému krevnímu tlaku.

Jak vyčistit ucpané tepny přírodní cestou

Ucpané tepny brání v toku krve. To může způsobit selhání srdce, infarkt nebo mrtvici. Existují prostředky, které vám pomohou vyčistit ucpané tepny, snížit cholesterol a vysoký krevní tlak. Máme pro vás přírodní lék, který zabrání vzniku srdečních onemocnění a dalších zdravotních problémů.

Co potřebujete:

  • kořen zázvoru (4-5 cm)

  • 8 neloupaných citrónů (organické)

  • 8 velkých stroužků česneku (ne čínský)

  • 4 l vody

Očistěte důkladně citron a nakrájejte ho na kousky. Následně oloupejte česnek a vložte ho do mixéru. Přidejte očištěný citron a zázvor. Rozmixujte do hladké směsi. Celou hmotu nalijte na pánev a dolijte vodu. Doveďte ji do bodu varu. Odstavte z tepla a nechte směs vychladnout. Tekutinu, která nám vznikla vařením, nalijte do láhve a uchovávejte v chladu.

Po dobu 3 týdnů užívejte sklenici tohoto nápoje na lačný žaludek a nejlépe dvě hodiny před každým jídlem. Po třech týdnech si dejte jednotýdenní pauzu a můžete celý proces opakovat. Oslaďte trochou medu, pokud vám dělá problém směs vypít.

První výsledky se dostaví již za týden. Budete plní energie.

Tento mocný přírodní lék je vhodný i pro léčbu ledvinových kamenů a cévních potíží.

Komentáře