Pro opravdové porozumění moci podvědomých programů nad námi musíme rozumět rozsahu našeho „života“, jenž přesahuje tento jednotlivý život.

   Vím, že jsme žili mnoho životů na této a dalších planetách. Jestli jedno potopení malé lodi znervózní osobu poblíž vody, představme si, co udělá s podvědomím smrt v padesáti životech.

   Je také důležité si povšimnout, že negativní program nevytváří to, co se vám stane v jakémkoliv životě, je to disharmonická nebo reaktivní energie, kterou k události připojíte. Pokud je váš duševní záznam proveden, události jsou pouze zkušenostmi – to emocionální energie připojená k těmto zkušenostem způsobuje následné potíže. Společně podvědomí a nadvědomí udržují průběh našeho minulého života a duchovní budoucnost. Kdybychom mohli mít přístup právě k těmto záznamům, mohli bychom vědomě přeprogramovat nás samotné na pozitivní, produktivní zkušenost. Dobrá zpráva je, že můžeme. Zatímco bylo rozvinuto mnoho technik, aby objevily a odstranily mnoho mentálních, emocionálních a fyzických problémů spojených s lidským bytím – včetně psychologie, hypnoterapie, lékařství, léků, meditace, biofeedbacku a holistické medicíny – žádná úplně nepostihuje naše fungování jako duchovní bytosti, žijící ve fyzických tělech. Spiritual Response Therapy vám zpřístupní vaše podvědomé záznamy a spojí vás s vaším vyšším duchovním já.

   SRT je pečlivý proces prozkoumávání podvědomé mysli a duševních záznamů k odhalení a uvolnění skrytých bloků na zdraví, štěstí a duchovním růstu.

   Programy se vyčistí tak, že požádáte o vyčištění disharmonické energie. Pak přeprogramujete podvědomou mysl pozitivními zprávami. Protože jste během tohoto čištění při vědomí, dozvíte se víc o sobě a o tom, jak změna účinkuje ve vašem životě.

   Když Vyšší Já vyčistí program nebo blok, doslova vymaže negativní energetický vzor z vašeho podvědomí a duševních záznamů. Místo toho, abyste byli řízení podvědomími přesvědčeními a touhami, kterým nerozumíte, stali jste se volní k životu ve vašem větším potencionálu – vyjadřujete vaše Vyšší duchovní já.

   Alergie, astma, strachy a zablokované vztahy jsou jen příkladem situací, kterým se dá se SRT pomoci. SRT má rovněž další výhody. Mnoho lidí objeví SRT jako katalyzátor, který jim dává zvláštní potřebnou energii a inspiraci.

   SRT nemá omezení jen k vyčištění životů. Je také neocenitelné k vyčištění energie, kterou nahromadíte ve svých každodenních aktivitách a interakcích. Je zvláště důležité se vyčistit od svých vlastních posuzování a soudů ostatních. Když jsme jednou přijali energii posuzování, je velmi obtížné vymazat ji z duše. Můžete trávit léta ochotou odpouštět někomu a stále mít negativní energii na té původní úrovni. Mnoho lidí hromadí jedny soudy na druhé bez pochopení, že negativní energie je následuje život po životě. Tyto soudy jsou napsané na duši a zůstanou tam do té doby, než jsou vymazány.

   Nehledě na velikost nesnází, které si myslíme, že jsme utrpěli, musíme okamžitě uvolnit negativní energii, jestliže chceme být zbaveni destruktivních důsledků. I když máte na někoho zlost, připojená negativní energie vám může způsobit mentální, emocionální nebo fyzickou bolest. Abyste byli opravdu volní, musíte uvolnit nahromaděné negativní energie z minulosti a nedovolit dalším se hromadit. SRT nám umožňuje žít život svobodnější.

Podle Roberta Detzlera zpracovala Iva Hédlová


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015