5. února končí tzv. mezidobí země, o kterém jsem psala ve svém minulém článku, a nastává ten nejlepší čas naplno rozjet všechny aktivity, které jste si na letošní rok naplánovali. Tygr, který je garantem měsíce února, nám pomůže prorazit cestu a díky jeho rychlým energiím nás začátek může posunout hodně dopředu.

Máme před sebou dva měsíce velmi vhodné na začátky nových aktivit. Čím dále se na začátku dostanete, tím snadnější pak budete mít další kroky.

V únoru začínají vládnout silné dřevěné energie, což jsou energie začátku a růstu. Dřevo je velmi prudká, průrazná a agresivní energie. Přináší také tvořivost, kreativitu a nové nápady. Teď už opravdu není na co čekat. Pokud tuto silnou energii podporující začátky propásnete, bude pak pro vás těžší pouštět se do čehokoliv nového a bude vás to také více vyčerpávat.

Počasí únor stromy

Rok 2016 je pod vládou ohnivé Opice. Je před námi rok plný příležitostí, ale také možných ztrát. Proto už opravdu na nic nečekejte a prostě začněte, už by vás nemělo nic zastavit. Pusťte se do akce a začněte realizovat svůj plán na letošní rok. Pokud teď začnete a silnou energii dřeva využijete, můžete už za pár týdnů mít velký náskok před těmi, kteří zůstanou stát na místě a jejichž plán zůstane pouze na papíře nebo v jejich hlavě.

Začátek bývá velmi důležitý, nepromeškejte proto ten správný okamžik. Vyrazte na cestu za svými cíli a nenechte se ničím zpomalovat. Vše, co vám bude stát v cestě, obejděte.Pokud máte nějaký projekt, chcete získat nový byznys, či nové klienty, vyzkoušet nový výrobek, novou službu či něco jiného, s čím chcete začít, udělejte to právě v tomto období. Nečekejte, až bude vše dokonalé, pokud věříte tomu, co chcete dělat, začněte s tím.

Pokud chcete využít velkou sílu dřevěných energií naplno, je dobré přizpůsobit jim též svůj interiér, ať už se jedná o váš domov či vaši kancelář. Hodně větrejte, abyste tuto svěží a čerstvou energii pustili dovnitř. Prostor můžete oživit světle zelenou barvou či zelenými doplňky. Teď už by v interiéru určitě neměly být žádné zimní či dokonce ještě vánoční doplňky a dekorace.

Dávejte si do prostoru čerstvé řezané květiny, vše odlehčete a prosvětlete (ideálně umyjte i okna, aby se dovnitř mohlo dostat, co nejvíce světla). Můžete si také vytvořit různé zelené věnce s trávou nebo kvítky, a zavěsit je třeba na vstupní dveře či dát doprostřed stolu. Vykouzlete u vás doma či v kanceláři svěží jarní atmosféru.

Foto: on frozen pond via photopin (license)

Komentáře