Je na čase to změnit, dát mu možnost rozzářit svou tvář, vyrůst a ukázat se světu. Přijmout samo sebe a poděkovat Bohu za tuto lásku. Lidé lásku nevědomky odmítají.

Touží po ní, ale nepřijímají ji. A jejich srdce plné obav dál svírá obruč samoty a nepochopení. Neuvědomují si, že jsou si sami sobě nepřítelem. A proto ztište se, zvedněte oči vzhůru a prociťte své srdce. Rozehřejte ho světelnou energií a otevřete bránu, která zde stojí už věky.

Otevřete dveře a pusťte dovnitř zástupy andělů, kteří vaše srdíčko vyléčí. Vyženou temnotu a zasadí bohatství lásky a pochopení. Náhle ucítíte, že vaše srdce roste, roztahuje se do prostoru a obklopuje svou láskou všechny, které máte rádi a zároveň všechno kolem vás. A v tu chvíli nastane propojení, stanete se jedním. Vaše srdce bude přetékat láskou a vy poznáte ten pocit, jaký byste měli cítit neustále. Pamatujte si ten pocit a vědomě si ho každý den připomínejte.

Díky tomuto se vaše srdce uzdraví. Uzdravíte se vy sami a s vámi také lidé kolem. Pouštějte lásku do svého srdce. Vaše vnitřní dítě ji přijme s otevřenou náručí a uvidíte, jaké bude šťastné. Udělejte to pro sebe, udělejte to pro svět.

A nezapomeňte na Zemi, vaší matku. Máte se stát sami sebou a to se vám podaří. Můžete se stát „Bohem“ na Zemi. A vy to dokážete, protože stačí jen si vzpomenout. Vy už totiž jste bohy. Jen jste to zapomněli. A tak nezapomínejte každý den otevírat srdeční čakru a zahřívat své srdce a lidi kolem sebe. Uvidíte, jaké zázraky se začnou dít.

Milujte se tak, jako my milujeme vás.

Maytreia

Komentáře