Existují ženy, které jsou neustále přitahovány k nesprávnému muži a téměř vždy jsou zklamané. I když o tom vědí, nechají se opět oklamat. Je v tom naivita, nebo pouze špatné rozhodování?

To je otázka, kterou si hodně lidí klade. Astrologové tvrdí, že o tom něco vědí…

Rak
Protože jsou velmi důvěřiví a okamžitě připoutají své srdce k někomu, kdo je přitahuje, jsou obzvláště zranitelní. Láska je maximálně oslepuje a pevně věří, že je pro ně určitý člověk dokonalý. Díky tomu jsou snadným terčem.
Nedokáží si všimnout chyb druhého, které jsou zjevné a alarmující pro všechny ostatní. Trvá jim dlouho, než si uvědomí, že vztah nefunguje a dokonce doufají, že se všechno vyřeší, když se člověk zázračně změní.

Panna
Inteligentní, zamyšlená a puntičkářská. To jsou hlavní atributy panny. A ano, lze s nimi velmi snadno manipulovat. Pokud se do někoho zamilují, je téměř nemožné uniknout z bludného kruhu toxického vztahu.
Protože panna je loajální typ člověka a dokáže udělat cokoliv pro člověka, kterého miluje, zlí lidé ji snadno najdou a využívají toho, čeho si panna zpočátku nevšimne.

Býk
Býk je velmi praktický a racionální. Avšak pokud se zamiluje, je naprosto pohlcen a nedokáže dostatečně spatřit, zda mu ubližuje člověk, kterého miluje. Jakmile se ukáže, že muž není takový, jak se nejdříve prezentoval, přijde obrovské zklamání.
Nerozumí tomu, jak se to může stát, protože vše se vždy jeví tak dobře. Nějakou dobu vždy trvá, než se z toho Býk dokáže vzpamatovat…

 

Zdroj: www.plamenlasky.cz

Komentáře