LymfaChodí ke mě velká škála klientek s problémem, že ač hodně cvičí několikrát týdně, drží přísnou dietu, ale stále ani "deko" nemohou zhubnout. Ba naopak, po cvičení ještě přiberou navíc několik kilogramů!!!

To je největší důkaz toho, že hubnutí není jen o „pocení a dřině“ v posilovnách, ale stále jen o zdravé lymfě.

Proč tedy nehubnou a naopak nabírají?

Důvod je takový, že mají zatuhlou lymfu, která sama nezvládne další "várku" škodlivin filtrovat, když už takto je ucpaná. Proto přeplněné lymfatické uzliny mají hodně práce samy se sebou a sport u nich vyvolává opačný efekt. Tedy škodlivin doslova „přetečou“ do tkání a výsledkem je nejen zatvrdlá celulitida, ale i právě často zatuhlá lymfa ŠPATNĚ ZAMĚŇOVANÁ S TUKEM!!!

U VĚTŠINY ŽEN SE NEJEDNÁ O TUKOVÉ POLŠTÁŘE, ALE O ZATUHLOU „ZANESENOU“ LYMFU, KTERÁ CVIČENÍM „TVRDNE“ DO SVALU.

Duchovní volání takové těla je: 
"Proč tak urputně cvičíš a hledáš problém tam kde není a neřešíš ho tam kde je??" Tělo nám dává najevo, že sport "nechce a odmítá ho", protože Lymfatický Systém chce nejdříve pořádně vyčistit!!! Nemá sílu a Vy po něm ještě chcete, aby vykonával tolik energie na cvičení.

Fyzické tělo, když je lymfou "přeplněné" na sport reaguje tak, že se začne doslova více a více "nafukovat" a vy si po něm připadáte jako balón.

Zpevňují a zatvrdávají se svaly spolu s tíhou přeplněné lymfy. Proto i váha a kilogramy jdou nahoru pod tíhou těžké lymfy.

Úryvek z knihy, která vyšla v srpnu 2014

„Otoky, lymfa a NEJČASTĚJŠÍ ŽENSKÉ NEMOCI“.

Foto: www.zahadnalymfa.wbs.cz