Nejčastěji je problém s povislými očními víčky řešen chirurgickým zákrokem. Ovšem podstoupit tuto proceduru je nejen nákladné, ale mnohdy i bolestivé. Proto dnes chceme hovořit o metodě, která sice potřebuje čas a trpělivost, ale je levná, snadná, naprosto přirozená a bezbolestná. Věnujte následující technice několik minut denně a napněte zpět svá oční víčka.

Cvičení na povislá oční víčka
Položte si dlaň na čelo a mírně povytáhněte kůži směrem k vlasům. Dlaň držte pevně přitlačenou na čele. Takto docílíte toho, že nebudete mít tendence se mračit a vytvářet si nové vrásky.
Zavřete oči tak, abyste cítili, že jsou oční víčka napnutá, jako kdybyste se je snažili táhnout dolů ke špičce nosu. Měli byste cítit napětí, ale ne bolest.
Nyní otevřete oči co nejvíce to půjde. Opět je třeba cítit napětí ve svalech.
Opakujte 10 – 15krát denně.

Kdy budou vidět výsledky?

Povadlá oční víčka vznikají v důsledku oslabení svalů kolem očí. Z toho důvodu dobře reagují na jakékoli cvičení a výsledky mohou být zřejmé již po prvním týdnu intenzivního tréninku. Záleží ale také na situaci, respektive na úrovni snížení víčka. Důležité pro vás je, že nesmíte s cvičením přestat. Nekončete s tréninkem, jakmile dosáhnete pozitivních výsledků. Vytvořte si z toho zvyk, na který nebudete zapomínat a stane se rutinou.

 

Zdroj: www.lepsija.cz

Komentáře