Projekt realizovaný ve spolupráci s Papežskými misijními díly byl představen v podzemní části restaurace Luna di notte a ještě ve stejný den se konal benefiční večer v Písecké bráně, kterého se zúčastnili významní hosté jako Eliška Hašková Coolidge, umělkyně Helena Kroftová Leisztner či ředitelé větších společností. Čerešňákovou přišly podpořit i kamarádky ze světa showbusinessu, Miss ČR 2008 Zuzana Jandová (nejdéle úřadující miss) a Vicemiss ČR 2007 Veronika Pompeová. Mezi hosty nechyběl ani přítel Adam či sestra Silvie Čerešňáková.

Benefiční večer projektu 4U2, který se nesl v komorním duchu a nabídl operní zpěv, houslové duo, kytarová sóla i kouzelníka, přispěl na děti do Bangladéše částkou téměř 40 000Kč. „Jsem moc ráda, že i v letošním roce „krize“ jsou lidé ochotní přispět na charitu. Můj projekt je od těch ostatních odlišný v tom, že 100% výtěžku jde do Bangladéše. Neodečítám žádné administrační náklady a efektivnost aktivit v rámci mého projektu je důležitá. Je náročné věnovat se charitě a organizovat to vše sama, ale naštěstí mám kolem sebe přátele, kteří mi pomohli. Také děkuji všem partnerům projektu,“ dodala Čerešňáková.

Eva Čerešňáková s hosty

Projekt do Bangladéše má moderní koncept a Čerešňáková věří, že postupem času se jí podaří získat významné partnery. Hlavním cílem projektu je postavit základní školy v místech, kde zatím děti nemají žádnou možnost vzdělání. „Moc Evě fandíme, pomoc do rozvojových zemí je potřebná a získat v dnešní době peníze není vůbec jednoduché. Bude-li to ale možné, ráda ji vždy podpořím a pomohu,“ řekla Zuzana Jandová, ještě stále úřadující Miss ČR.

O projektu: 4U2 je charitativní projekt České vicemiss Evy Čerešňákové ve spolupráci s Papežskými misijními díly, který je zaměřen na podporu vzdělávání a výživy dětí v chudých oblastech Bangladéše. Patronem projektu je arcibiskup Mons. Jan Graubner. Detaily projektu najdete na stránkách projektu www.4u2.cz

Benefiční večer: komorní akce k zahájení projektu, která proběhla za účasti bangladéšského biskupa Mons.Ponen Kubi csc., významných hostů a partnerů projektu. Benefiční večer se konal v Písecké bráně a záštitu nad touto akcí převzal starosta MČ Praha 6, pan Tomáš Chalupa. Partneři a hosté benefičního večera přispěli částkou téměř 40 000 Kč.

www.4u2.cz
info@4u2.cz

Projekt na podporu vzdělání a výživy dětí v Bangladéši

Sdílet
Předchozí článekSESTRY V AKCI
Další článekCHŘIPKY – Pandemie

Komentáře