Vyber si dveřePodívejte se na obrázky průchodů a krajin za nimi – každý z nich odhaluje něco o vás a vašem směřování v životě.

Vyberte si pro vás nejpříjemnější obrázek. (Nemusí být jeden) 😉
 

Cesta osudu

Obrázek 1.
Vaše cesta je osvobozující. Jste osoba, co potřebuje hodně prostoru. Potřebujete volnost dělat si věci po svém a upřednostňujete cestu, kterou si sami vytváříte, hlavně takovou s nekonečnými možnostmi a vobou terénu. Nechcete se cítit omezovaní a jste vysoce nezávislí, někdy dokonce rebelanti, ale vyhýbáte se konfrontaci. Častěji někomu nebo něčemu pasivně odoláváte. Nesnášíte, když vás honí, abyste něco udělali rychle. Potřebujete čas na to, abyste si vychutnali život. Neradi k sobě přitahujete zbytečnou pozornost.

Obrázek 2.
Vaše cesta je soukromá, je to vaše vlastní věc. Jste člověk, co cestuje sám. Rádi pozorujete, přemýšlíte a třídíte to, co máte v hlavě. Upřednostňujete cestu pro jednotlivce. Nemáte problém potkávat se s ostatními, když dorazíte, ale nejdřív potřebujete čas o samotě se sebou. Jste velmi originální a s ostrým myšlením. Vnímáte svět jedinečným způsobem a ostatní svým úhlem pohledu obohacujete. Jste tak trochu vlk samotář, ale když si uděláte prostor pro ostatní, dokážete vybudovat dobré přátelství, protože pro ně máte porozumnění.

Obrázek 3.
Vaše cesta je pestrá. Jste velmi zaangažovaní a oblíbení. Milujete být součástí dění. Chcete všechno zažít. Vaše cesta je nejlepší, když je plná barev, vzrušení a krásy, pro vás je víc o samotném cestování než o dosažení cíle. Jste zvědaví a dychtíte dozvědět se víc. Rádi začínáte rozhovory a kladete hodně otázek. Jste intelektuálně zdatní a vtipní. Napadá vás více vtipných replik, než dokážete použít a hravě dokážete rozesmát lidi.

Obrázek 4.
Vaše cesta je vzrušující. Stále se ženete vpřed do neznáma. Pouštíte se do věcí a o dopadech spekulujete až potom. Nejlepší cesta pro vás je nepředvídatelná, možná až trošku děsivá. Neznámo vás přitahuje. Nemáte problém porušovat pravidla a někdy se nezdržujete ohledy. Jste pověstní tím, že nejdřív řežete a až potom měříte, ale obvykle vám to nějak vychází. Jste velmi spontánní a vyhledáváte vzrušení. Míníte si co nejvíc vychutnat ten čas, co máte k dospozici.

Obrázek 5.
Vaše cesta je pohodová. Upřednostňujete klid a neděláte kolem sebe rozruch. Jste velmi spokojení a nemáte rádi starosti. Vaše ideální cesta je zjevná, pevná a příjemná. Chcete si ji vychutnávat a chcete vědět, kam máte namířené. Kdykoliv můžete, vyberete si lehčí cestu. Život sám o sobě je dostatečně těžky a nemáte v úmyslu si ho ještě komplikovat. Lidi okolo sebe podporujete a jste pro ně spolehlivou oporou. Jste pověstní tím, že máte velmi zdravý "selský" úhel pohledu a netrpíte náhlými výkyvy nálad.

Obrázek 6.
Vaše cesta je tichá. Ceníte si samoty ve všech aspektech svého života. Umíte strávit dlouhý čas o samotě aniž byste si připadali osamělí. Nejlepší cesta je pro vás pokojná a tichá. Chcete všechno absorbovat bez toho, aby vás to zavalilo dojmy. Hledáte smysl ve všem, co se děje. Žijete svůj život vědomě – myšlením, stejně jako konáním. Nemáte rádi davy, ale máte rádi lidi. Vysoce si ceníte opravdových vztahů a upřednostňujete kontkakt v úzkém kruhu.

Zdroj: Eprakone

Komentáře