DOPŘEJTE  JÍ  WELLNESS  POBYT  V  LUHAČOVICÍCH

Pokud v blízké době vaše přítelkyně, manželka či známá slaví narozeniny, svátek, případně ji pouze chcete potěšit, je na místě uvažovat, jaký dárek jí pořídíte. Fádní dary v podobě sladkostí či květin jsou sice hezké, ale rychle pomíjivé. Co takhle zakoupit wellness pobyt? Jistě potěšíte nejen ji, ale zároveň možná i sebe, protože se dá pořídit poukaz pro 2 osoby.

Pobyt ve wellness hotelu pro 2 s bohatou nabídkou

Poukaz na wellness pobyt pro dva nabízí kupříkladu wellness hotel v Luhačovicích. Městečko Luhačovice je známé snad každému obyvateli České republiky a Slovenska, leží totiž v blízkosti hranic těchto dvou zemí. Jedná se o obec, která je vyhlášená lázeňstvím, i proto zde má hoteliérství bohatou tradici. Kromě tradičních lázeňských zařízení zde najdete právě i wellness hotel. A ten nyní nabízí cenově atraktivní poukaz na wellness pobyt pro dva, který se může stát skvělým dárkem.

V rámci poukazu máte zajištěný pobyt na 2 noci ve dvoulůžkovém, stylově zařízeném pokoji. Součástí nabídky je rovněž i bohaté občerstvení, večeře v příjemné restauraci a samozřejmě nechybí ani vstup do wellness a spa centra Harmonie. Do něj můžete zajít kdykoliv během pobytu, takže si určitě vyzkoušíte veškeré procedury, jež jsou zde k dispozici. A dopřejete si tak kýženou relaxaci, o níž si běžně necháváte jen zdát.

Luhačovice jsou oázou odpočinku

Ve volných chvílích pak budete mít možnost poznat samotné Luhačovice a jejich okolí. Ve městě najdete několik zajímavých architektonických památek, ale zejména oceníte krásnou přírodu. Přímo ve městě jsou upravené parky, které lákají k romantickým procházkám.

Wellness pobyt v Luhačovicích vás i vaši přítelkyni rozhodně nadchne. Načerpáte díky tomu novou energii, bude se vám jistě hodit do všedních dnů. Tak neváhejte, poukaz je možné si zajistit na webu augustian-life.cz.

Komentáře