Nejste spokojení v práci? Jste aktuálně bez práce a hledáte zaměstnání? Čeká vás nástup do pracovního poměru po mateřské dovolené a nemáte tušení, jaké povolání vlastně chcete vykonávat? Pro vás všechny jsou určené rekvalifikační kurzy.

Rekvalifikační kurzy mohou trvat pár týdnů, přičemž na ně docházíte pouze na jeden den v týdnu. Přesto dokážou dokonale připravit na úplně jiné zaměstnání. Změní váš život a možná nastartují kariéru, o níž se vám ani nesnilo. Už dávno není nutné studovat dlouhé roky vysoké školy. Daleko důležitější je motivace a chuť být dobrý ve vybraném oboru!

Přeorientujte se na účetnictví, personalistiku či online marketing

Máte za sebou studium oboru, který vás vlastně až tolik nebaví? Nikdy není pozdě si splnit sny. Co třeba takové mzdové účetnictví? Jako účetní budete sami sobě vlastním pánem. Můžete se nechat zaměstnat v jedné firmě, nebo pracovat sami na sebe a soukromě zpracovávat účetnictví několika společnostem.

Podobně flexibilní je i takový online marketing. Spravovat sociální sítě a nastavovat PPC reklamy můžete i z domova. Zvládnete to při mateřské dovolené a neohrozí vás ani další vlna koronaviru, protože tato práce se na dálku dělat dá.

Mzdové účetnictví a online marketing jsou jen dva příklady z oblíbených rekvalifikačních kurzů, které po celé republice pořádá Orange Academy. Z těch dalších je oblíbená třeba ještě personalistika. I tohle je obor, jenž ze světa jen tak nevymizí, personalistu počítač nenahradí.

Vyberte si svůj kurz a nastupte hned od podzimu

Orange Academy pořádá kurzy v různých městech po celé republice. Například mnohé rekvalifikační kurzy Praha startují v září či říjnu. Na nic tedy nečekejte a vyberte si ten svůj. Místa jsou stále volná, a tak máte i vy šanci změnit svůj život. V Praze probíhají kurzy na adrese Hybernská 22 nedaleko Masarykova nádraží a vyučuje se vždy v sobotu od 9 do 15 hodin. O víkendu se do práce nechodí, děti může pohlídat manžel, tak už žádné výmluvy!

Komentáře