ALOE VERA GEL

Obsah, forma: 1 litr, kanystřík s gelem.

Dávkování: 20 až 120 ml denně.

Stručná charakteristika: Neochucená šťáva (džus), vyrobená ze 100% aloe vera gelu. Jedná se o významný doplněk potravy s obsahem mnoha vitamínů, aminokyselin, minerálních látek a živých enzymů, saponinů a antrachinonů. Jeho používání je skvělou cestou ke znovunabytí Vašeho zdraví, protože se jedná o výjimečný detoxikační prostředek a posilovač imunitního systému.


Popis a účel:

Představte si, že otevřete list aloe, nařežete z něj plátky a konzumujete gel přímo z rostliny. Pitím našeho Aloe Vera Gelu můžete prakticky udělat to samé. Náš patentovaný, stabilizovaný Aloe Vera Gel je v podstatě identický s čerstvým gelem z listu, a navíc je to výrobek, který jako první získal osvědčení od Mezinárodní vědecké rady aloe. Stačí jen nalít trochu do sklenice a uvidíte bohatý koktejl dužiny a tekutiny. Podle toho poznáte, že výrobek, který jste právě koupili, je skutečně identický s přírodním. Aloe Vera Gel obsahuje množství vitaminů a minerálů včetně vzácně se vyskytujícího vitaminu B12 – aloe je jeden ze dvou možných rostlinných zdrojů. Proto je Aloe Vera Gel životně důležitou doplňkovou složkou pro vegeteriány a vegany. V gelu se přírodně vyskytuje i kyselina listová – vitamin ze skupiny komplexu vitaminů B, doporučovaný k užívání všem ženám plánujícím těhotenství. Všeobecně gel poskytuje sedm esenciálních aminokyselin, které mají přímý vliv na růst buněk, a které tělo nemůže vyrobit z jiných zdrojů. Ve skutečnosti je v této dietetické tekuté potravě tolik živin, že je těžké přehledně sestavit seznam všech doposud zaznamenaných příznivých účinků. Jedna věc je jistá – Aloe Vera Gel má značně pozitivní vliv na zdraví a životní styl mnoha lidí. Je to částečně díky adaptogenní povaze gelu – organizmy různých jedinců zužitkují z gelu ty aktivní složky, které jim chybějí vzhledem k jejich běžným stravovacím návykům. Mezi mnoha zdravotními poruchami, které byly díky gelu odstraněny, uvádějí nejčastěji spokojení zákazníci nepravidelnosti v zažívacím systému, jako je dráždivý tračník a divertikulóza. Jiní hlásí zlepšení v případech kožních onemocnění, jako psoriáza a ekzémy, zatímco další zprávy se týkají pozitivních účinků při artritidě a astmatu. Zprávy o léčebných úspěších jsou velmi různorodé, proto vůbec nepřekvapuje, že aloe vera dostala atraktivní přezdívku ‚zázračná rostlina‘. I ti, kteří nemají v současnosti konkrétní zdravotní potíže uvádějí, že se při pravidelném užívání gelu cítí lépe a jsou schopni žít a pracovat intenzivněji.

Doporučujeme gel konzumovat denně, neboť je to jeden z nejlepších potravinových doplňků na světě. Firma Forever Living Products je hrdá na své vedoucí postavení v jeho zpřístupnění veškeré populaci.

Složení: Přírodní aloe vera gel (96,24%), sorbitol, kyselina askorbová (vitamin C), kyselina citronová, sorbát draselný, benzoan sodný, papain, xanthanová guma, tokoferol (vitamin E).

KOUPIT ALOE VERA GEL

Komentáře