Existují dva způsoby, jak očistit vzduch od zákeřných virů. V tomto článku si oba rozebereme a ukážeme vám, který způsob je nejlepší.

Říká vám něco spojení zamlžovací systémy? Kdo pracuje v potravinářství, možná už tento pojem slyšel. Právě v potravinářském průmyslu se používají pro široké spektrum činností. Upravené zamlžovací systémy se ale nyní začaly používat i jako kvalitní ozónová dezinfekce.

Zařízení, které automaticky dezinfikuje

Zařízení je speciálně upraveno a vytvořeno právě pro účely dezinfekce vzduchu. Díky své kapacitě ale také dokáže zlepšit pracovní prostředí a kvalitu vzduchu. Nejdůležitější ale je, že dokáže až o 99 procent snížit bakteriální zátěž. Eliminuje viry, a to včetně rodiny koronavirů jako je COVID-19.

Výhodou tohoto zařízení je možnost automatického dezinfikování. Podle toho, jak přístroj nastavíte, tak bude provádět dezinfekci. Vy si tak můžete užívat nerušený spánek, zatímco ve vaší kanceláři bude tvrdě pracovat právě dezinfekční zařízení. Vy se tak ráno vrátíte do práce s pocitem, že vám nehrozí žádná infekce a onemocnění.

100% účinnost?

Z předchozích řádků jste mohli vyčíst, že se jedná o dobré a kvalitní řešení. Jeho cena je ale stále poměrně vysoká. Pokud chcete, aby vaše kancelář nebo domov byl kvalitně dezinfikován, můžete vsadit i na lidskou sílu. Dezinfekce ozonem je prováděna podobným způsobem jako u výše popsaného zařízení, avšak důkladněji.

Společnost AZK dezinfekce Praha dezinfekci ozonem provádí. Postará se i o dezinfekci povrchů jinými způsoby. Budete tak mít jistotu, že se na vašem pracovišti ani ve vaší domácnosti nenachází žádný zákeřný virus. V případě, že o dezinfekci ozonem zájem nemáte, můžete sáhnout i po jiných možnostech vhodných například pro dezinfekci dopravních prostředků či venkovních posezení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře