Pokud vášeň v našem vztahu uvadá a večer místo dovádění míříme hned pod peřinu, je načase s tím něco udělat. Nebo bude pozdě. Jednoduchým krokem, jak osvěžit náš vztah, je výměna nočního prádla za skutečně smyslné kousky. Erotické župany či sexy negližé nám v tom poslouží dokonale.

Můžete být sexy i krásně se vyspat

To, že si na sebe oblékneme pořádně provokativní noční prádlo, ještě neznamená, že se v něm během spaní budeme cítit nepohodlně. Někdy totiž stačí pořídit si saténovou noční košilku, která je dostatečně svůdná a určitě upoutá partnerův zájem.

V hebkém saténu se navíc krásně usíná, protože je měkký a na těle splývavý. Jakmile poznáme příjemný dotek saténu, obnošené bavlněné tričko už nebude mít mezi prádlem na spaní místo. Satén má navíc dobré termoregulační vlastnosti. V létě dokáže ochladit, a v zimě se v něm třást rozhodně nebudeme.

Saténové negližé je tedy zlatým středem mezi svůdným a zároveň pohodlným kouskem. Budeme se cítit neodolatelně, krásně se vyspíme a partner od nás neodtrhne ruce.

Odvážným štěstí přeje

Krajky a lesklý satén jsou železnou klasikou. Můžeme ovšem sáhnout i po něčem odvážnějším. Kdo chce mít opravdu jistotu, že partner vedle nás neusne, vsadí na erotickou košilku.

Erotické košilky si na rozdíl od těch běžných saténových více pohrávají s prostřihy a odhalují naše nejintimnější místa. Často jsou šité z průhledného materiálu, a tak nás zahalují jen napůl. Pohled na takto rafinovaně zakryté tělo partnera určitě rozdráždí.

Erotický župan je dokonalou třešničkou

Pokud nám bude připadat, že je košilka přece jen trochu málo, můžeme přes ní přehodit erotický župan. Ten náš sexy vzhled dokonale podtrhne a zároveň skryje menší nedostatky. Jestli tedy patříme ke stydlivým typům, erotické župany nám to pomůžou překlenout.

Župany určené pro žhavé noci nás samy o sobě příliš nezahřejí. Jejich funkcí je probudit zájem a zvědavost partnera. Rozhodně nejsou navržené na to, abychom je měly na sobě celý večer při sledování televize.

Erotické župany podobně jako košilky kombinují průhledné materiály, krajky a satén. Pohrát si můžeme i s barvami. Černá barva je univerzální a nikdy s ní nic nezkazíme. Působí svůdně a zároveň decentně a můžeme si být jisté, že nám bude slušet.

Červená barva a její odstíny umí víc rozdráždit. Je to barva divoká, patřící k opravdu žhavým chvilkám. Bílá barva naopak zklidňuje a zjemňuje, dodá nám nádech nevinnosti a čistoty.

Méně je více – alespoň u erotického prádla

Erotické župany si můžeme obléci přes úspornou košilku, nebo jen na holé tělo. V tom případě na nás ale rozhodně příliš dlouho nevydrží. Další možností je pořídit si pod erotický župan sexy spodní prádlo. Ať už decentnější například krajkové a saténové, nebo speciální erotické, které bude zakrývat jen opravdu to nejnutnější.

Horkou třešničkou jsou podvazky a podvazkové pásy. I ty pod lehkým župánkem vypadají božsky . Můžeme si být jisty, že budeme-li takto oděné, do našeho vztahu se vrátí jiskra a touha. Partner tento krok jistě ocení.

Už jste vyzkoušely někdy erotické prádlo na oživení společných večerů? Nebo máte jiný recept, jak ve vztahu udržet vášeň?