I muži potřebují svého kadeřníka. Pánské kadeřnictví či holičství musí muži navštěvovat mnohdy častěji než ženy. Máte toho svého?

Krátký pánský sestřih vyžaduje poměrně častou údržbu. Určitě není dobré vběhnout pokaždé do jiného holičství. Nechcete z něj pokaždé vycházet jako jiný člověk, protože v tomto případě to není myšleno jako výhoda. Najděte si své pánské kadeřnictví Praha, které se bude umět dokonale postarat nejen o vaše vlasy.

Nechte si poradit s bezúdržbovým pánským střihem

Dobrý pánský účes znamená, že nebudete muset každé ráno řešit, co vám zase stojí na hlavě. Trápit se nemusíte ani s tím, co s vašimi vlasy udělá čepice. Dobrý sestřih umí odolat a vlasy ostříhané profíky nezlobí.

Přijďte si do Hair Fashion Point na pražský Zličín pro pánský střih podle poslední módy. Zkušení kadeřníci sledují módní trendy a jsou dokonce sami trendotvůrci. Ať již vám jde o konzervativní, nebo naopak o výstřední účes, s obojím pochodíte. Ani jako muži se nemusíte stydět říct si o barvu či různé extravagantní úpravy.

Přijďte řešit problémy se svými vlasy

Muži řeší též řadu problému se svými vlasy a s vlasovou pokožkou. Nadměrné maštění, lupy, též padání vlasů či šedivění. Mnohé z těchto problémů vám umí pomoci vyřešit v kvalitním pánském kadeřnictví. O vlasovou pokožku je zapotřebí pečovat stejně pečlivě jako o vlasy. A s obojím vám v Hair Fashion Point pomohou. Mužům mohou vlasy vypadávat nejen z důvodu geneticky podmíněného sklonu k plešatění. Existuje řada prostředků, které umí tento fakt oddálit, nebo dokonce trvale zmírnit.

Nechte si poradit s výběrem kvalitní pánské vlasové kosmetiky

Pánská výbava, pokud jde o vlasovou kosmetiku, je obecně výrazně menší než ta dámská. Muži si myslí, že si vystačí s šamponem, maximálně tak ještě s gelem na vlasy. U některých nenajdete ani ten. Avšak i pánská vlasová kosmetika si zaslouží být v kosmetické výbavě mužů zastoupena bohatěji. Vedle šamponu je zapotřebí používat rovněž kondicionér. Zatímco šampon otevírá vlasovou strukturu pro průnik účinných látek, kondicionér vlas uzavře. Pro zlepšení kvality je vhodné používat též balzámy na vlasy. Rozhodně nejsou jen výsadou žen.

V pánském kadeřnictví vám poradí i s vhodnými stylingovými prostředky právě pro váš typ vlasů a účesu. Rozhodně není gel jako gel, někdy jsou vhodnější vosky či různá tužidla, včetně pěnových. Pánský styling se liší též svojí tužicí silou a každý typ účesu a vlasů si v této oblasti žádá své.

Procedury, doplňky stravy i různé vlasové vody mohou pomáhat proti problémům s pokožkou hlavy i s padáním vlasů. Nikdo vám neporadí lépe, co si z velkého množství produktů vybrat, než zkušený pánský kadeřník. Ten umí doporučit na základě zkušeností jiných zákazníků vždy to nejlepší řešení.

Komentáře