Datum narození ovlivňuje hodně věcí v našem životě. Z hvězd se dá vyčíst, které charakteristiky na nás platí, jakými vlastnostmi budeme oplývat, ale třeba i to, jaká káva nám bude chutnat. Měli byste si dopřát spíš silné espresso nebo mléčné cappuccino? Nechte se inspirovat.

Ohnivá znamení

Pro ohnivá znamení, mezi která patří Beran, Lev a Střelec, je typická spontánnost, temperament a živelnost. Životem se proplétají s úsměvem na tváři, vyznávají totiž pozitivismus. Protože jsou hodně akční, potřebují kávu, která je doslova nadopuje energií na dlouho dopředu a popožene je k ohromným výkonům. Chcete-li se jim tedy zavděčit, připravte jim v kávovaru dvojité espresso.

Vzdušná znamení

Blíženci, Váhy a Vodnáři, kteří reprezentují vzdušná znamení, jsou lidé s komunikativní a zvídavou povahou. Jejich myšlenky neustále někde poletují, mají velký problém s rozhodováním, mnohdy totiž nevědí, co vlastně chtějí, zároveň by ale chtěli vyzkoušet všechno. Když už si vyberou, často je sžírají pochybnosti, jestli udělali správně. Bývá tak hodně obtížné se jim zavděčit, s klasickou kávou u nich rozhodně nepochodíte. Musí být netradiční, něčím vyšperkovaná. Ledová káva z frapovače, espresso lungo, irská káva s kapkou whisky – to jsou nápoje, kterými uspokojíte jejich proměnlivé chutě.

Vodní znamení

Vodní znamení Ryby, Rak a Štír vnímají svět hodně subjektivně, často jednají intuitivně a nepředvídatelně. Protože jsou hodně citliví na vnější podněty, uctěte je raději bezkofeinovou kávou. Připravte jim ji do velkého šálku, ať si můžou chvíle pohody v její společnosti užít do sytosti. Mléko ani cukr nebude potřeba, nehodlají si ji totiž ničím vylepšovat, raději si ji užijí v její čisté, ryzí podobě.

Zemská znamení

Býk, Kozoroh nebo Panna jsou zemská znamení, která stojí nohama pevně na zemi. Potřebují svoje jistoty, neradi mění zažité pořádky, bývají hodně konzervativní a opatrní. Většinu věcí rozhodují rozumem, city a intuici potlačují a prostor nedávají ani fantazii. Nepotrpí si na žádnou velkou nápaditost, ale kladou velký důraz na detaily. Nadýchané cappuccino s jemnou mléčnou pěnou, méně sladké latte macchiato tak budou trefou rovnou do černého!


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015