Panenská blána ale nemá pro život ženy pražádný význam, vždyť některé dívky se narodí už bez ní a některým sama od sebe vymizí v prvních letech života.

Neupejpejte se v jídle!
Jdete se svým miláčkem na romantickou večeři v luxusním podniku?

Nikdy nedělejte upejpající se dívku, která si hlídá linii a doslova se v jídle šťourá! Muži naopak ocení, když jíte s velkou chutí, protože apetit při jídle pro ně znamená, že máte dobrý apetit i v sexu!

Takže jezte bez obav vše, co vám chutná!

Sperma jako lék?
Vědci z newyorské Státní univerzity zkoumali pohlavní život 300 mladých studentek a objevili zajímavé věci.

Ženy, jejichž muži používali kondomy (v pohlavním traktu se tak nevyskytovaly spermie), trpěly depresemi mnohem častěji než ty, které používaly hormonální antikoncepci. Dokonce měly sklon k sebevraždám!

Co bylo příčinou? Ejakulát totiž obsahuje veliké množství hormonů, které se dostanou do ženina krevního oběhu a mohou ovlivnit citový život ženy.

Hladká pokožka nebo ochlupení?
Ještě před nemnoha lety bývalo ochlupení nohou a podpaží považováno za erotické, znamenalo totiž pohlavní dospělost ženy.

U mužů bylo zase jejich ochmýření pod nosem znakem vášnivosti a náruživosti. To vše je dnes naštěstí pryč, ale ne všude!

Představte si, že v jedné rumunské vesnici ještě dodnes jsou nejvíce žádané ženy s knírkem. Jsou totiž považovány za nejvěrnější a nejplodnější.

Po ránu?
Většina z nás má sex spojený s představou večera a noci (udělat si hezký večer, prožít vášnivou noc).

Přesto výzkumy ukazují, že naopak, nejlepší doba se pomilovat je ráno! Platí to především pro muže, u nich je totiž hladina testosteronu po ránu nejvyšší.

A hlavně se naladíme na celý den velmi pozitivně.

Komentáře