Přemýšlíte o vhodném dárku pro někoho z rodiny, přátele, či dokonce obchodní partnery? Ve všech těchto případech můžete udělat radost zlatou mincí, respektive zlatou medailí. Jde o dárek skutečně univerzální hodící se ke všem možným příležitostem.

Popularita investičního zlata v poslední době stoupá. A samozřejmě roste i jeho cena. Jestliže nyní někomu darujete zlatou minci, v budoucnu ji prodá za více peněz. Zlato je totiž skvělou ochranou peněz proti inflaci a ztrátě hodnoty. Pokud dotyčný bude trochu sledovat vývoj ceny zlata, dost možná se mu minci podaří prodat se slušným ziskem. A ke kterým příležitostem jsou tedy zlaté mince vhodné?

1. Narozeniny

Jsou každý rok a zejména u dospělých je opravdu těžké přicházet se stále novými nápady. Dárky pro ženy se obecně vybírají ještě poměrně dobře, ale co takové dárky pro muže! Zapomeňte na alkohol, peněženku, pásek a jiné nudné dary. Darujte raději minci. Pro narozeniny je vhodná například ta, co na sobě má znamení zvěrokruhu.

2. Svátek

Stejně tak jsou zlaté mince vhodné i na svátek. K svátku se obvykle dávají menší dary, nemusíte však mít strach. Zlaté mince nestojí vždy desetitisíce či statisíce, dají se pořídit zhruba od 1500 Kč. Pro svátek jsou vynikající i stříbrné mince s vyobrazením jména. Ty pořídíte pod tisícovku.

3. Promoce

Čím odměnit studenta, který právě dokončil bakalářské či magisterské vzdělání? Oslavte titul zlatou mincí. Takový dárek je dostatečně důstojný k této příležitosti.

4. Výročí svatby/svatba

Co dát novomanželům, když nechcete věnovat nudné peníze v obálce? Zlatou mincí vlastně také darujete finanční obnos, jen manželům dáváte na výběr, kdy ji za peníze smění. Dokonce se dají sehnat i mince s nápisem výročí svatby.

Zlatá mince jsou malým dárkem s velkou hodnotou a potenciálem. Je pouze na obdarovaných, jak s nimi naloží.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015